Wpis z mikrobloga

LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ GROZI NAM NIEBEZPIECZEŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEN MANIFEST POWINNO ZOBACZYĆ JAK NAJWIĘCEJ LUDZI W NASZYM KRAJU PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO...

W Polsce i na wykopie do życia budzi się faszyzm. Faszyzm w nowej formie gdzie młodzi ludzie sami zaczynają kultywować i uczyć nowe pokolenia nieświadomie bądź świadomie neonazistowskich wartości.
Popatrzcie na profile takich osób jak chodź by założone miesiąc temu konto
@lewacka_hipokryzja

Pisałem o tym nie tak dawno pod jednym z wykopanych materiałów i oczywiście moje obawy zostały szybko zminusowane mimo iż nie są bezpodstawne. Aby się nie powtarzać wrzucam linka ( nie ruszają mnie minusy ponieważ moja teza jest słuszna).

http://www.wykop.pl/link/3200201/unia-wypowiada-wojne-mowie-nienawisc-ze-swiata/#comment-37072391

I co ? dziś rano włączam sobie wiadomości na wp i czytam, że coraz więcej Polaków (w tym młodych) wierzy w państwo Lechitów tak samo jak kiedyś młodzi Niemcy wierzyli w (w pseudonaukową tezę) o rasie aryjskich panów i spisku wrogich sił politycznych, który doprowadził do zniknięcia ich z oficjalnych kart historii.

http://historia.wp.pl/title,Imperium-Lechitow-pseudohistoryczny-mit,wid,18362135,wiadomosc.html?ticaid=1171f6&_ticrsn=5

Czy te hipotezy nie brzmią znajomo? Czy tak trudno dostrzec w tym poglądy wielu ludzi z młodego pokolenia?
Czy ktoś z was widział, aby Francuzi cieszyli się, gdy w Polsce działo się źle? Gdy wybuchła wojna? Czy jest to kraj gdzie empatia przegrywa z takimi emocjami jak nienawiść, zawiść, zazdrość i szyderczość?

Popatrzcie na te komentarze pod tym co się dzieję we Francji, gdzie ludzie w odróżnieniu od naszego kraju protestują bo rząd wprowadza ustawy ograniczające prawa pracownika i zmieniające prawo pracy na ich niekorzyść. Ludzie tam protestują i wykorzystują do tego euro bo wiedzą, że dla wielkich koncernów to strata milionów jeśli nie miliardów euro. U nas pokazuję się w mediach i internecie, że to wina uchodźców i że kraj stoi na krawędzi wojny domowej... Czy ludzie w tamtym kraju kiedykolwiek cieszyli się z naszych nieszczęść? Czy wpuścili nas do Unii by nam pomóc?

Oto tylko kilka wykopów...

http://www.wykop.pl/link/3196291/tak-socjalisci-we-francji-uczcili-pamiec-swoich-bohaterow/#

http://www.wykop.pl/link/3201293/francja-pograza-sie-w-chaosie-na-kilka-dni-przed-euro-2016/

Szczególnie polecam dumną ze swoich poglądów Agnieszkę która nie jest już 14 letnią dziewczynką i która wznosi toast za cała sytuację jaka dzieję się we Francji...

http://www.wykop.pl/link/3201293/francja-pograza-sie-w-chaosie-na-kilka-dni-przed-euro-2016/#comment-37082167

Mało tego jest dumna i wcale nie uważa, że jej wypowiedzi na wykopie to coś złego i jest na tyle pewna siebie, że używa nawet tego samego zdjęcia profilowego na facebooku

https://www.facebook.com/agnieszka.kasak

Polska staje się z dnia na dzień krajem gdzie ludzie protestujący na ulicach przeciwko bezprawiu jakiego dopuszcza się dzisiejsza władza, są nazywani "zdrajcami", uważani za gorszych, na wykopie pojawiają się hasztagi jak #bekazpodludzi ( tak samo Hitler nazywał Polaków i wmawiał Niemcom, że trzeba ich mordować)...

Ludzie mówią o wolności słowa gdy zachód walczy z mową nienawiści ale jednocześnie chcą wolności bez odpowiedzialności.
Tak samo uważał Hitler, który groził wszystkim w okół bo jak uważał "Niemcy były upokorzone i im się należy"...

Gdzie są wartości o które walczyli nasi przodkowie? Czy umarły razem z nimi? Czy mój pradziadek, który razem z kolegami ryzykowali życie podczas wojny i ukrywali swoje czyny i poglądy po wojnie ryzykował tylko po to aby dzisiejsze pokolenie moich rówieśników wykorzystywało pomniki bohaterów do swojej brudnej propagandy i stosowali ten sam język co naziści?
Czy to jeszcze jest Polska, która warto kochać ? I czy walczylibyście o takich ludzi gdyby moje słowa okazały się prawdą i ktoś celowo wykorzystał by poglądy takich ludzi jak HItler wykorzystał przekonania które budził w Niemcach do niszczenia i wyszydzania innych kultur oraz cywilizacji siłą i właśnie mową nienawiści ?

Czy to jest coś czego chcecie nauczyć swoje dzieci ?

Polecam obejrzyjcie sobie dwa filmy które opisują bardzo dobrze Hisotire, która wydarzyła się nie tak dawno naprawdę i tu przypomnę łacińskie przysłowie, które zna każdy student Historii...

Historia magistra vitae est ( tlum. Historia nauczycielką życia)

Historia jest bardzo ważna dziedziną nauki. Świadczy o naszej przeszłości oraz procesach życia społecznego, jakie miały miejsce dawniej. Dzięki historii możemy dopatrzyć się błędów popełnionych przez naszych przodków i poprzez dokładniejsze ich zbadanie uniknąć podobnych sytuacji, takich jak konflikty zbrojne, upadki państw i wielu innych.

Zróbmy wszystko by historia tym razem się nie powtórzyła i byśmy to my Polacy nie odegrali w niej czarnej karty...
Myślę, że tego by chcieli nasi przodkowie, bo nikt nie życzy źle swoim dzieciom i każdy chce aby wyrosły na ludzi z których można być dumnym...

Oto pierwszy film
http://www.sadistic.pl/tag/rasa%20aryjska

A oto skutki ludzkiej próżności i wolności słowa rozumianej bez pojęcia odpowiedzialności oraz tego jak jeden nakręcił narody przeciwko sobie...

Czy sam fakt, że w Polsce rosną podobne nastroję jeszcze was nie przeraża? Zamachy w autobusach i komisariatach? Protesty bo jakiś homo woli chłopców albo dziewczynka woli dziewczynki?
Ostatnio widziałem człowieka, który znęcał się nad swoim psem bo ten miał ciągoty homoseksualne i bił go na ulicy. Nie popieram tego, żeby dawać dzieci homoseksualistą ale czy to serio nikogo nie przeraża? Czego taki człowiek nauczy swoje dzieci? Czy będą dobrymi ludźmi?

PS. Czasem nienawidzę mieć racji, ale niestety życie pokazuję mi, że weryfikuję pewne rzeczy i że często ją mam...
Wszyscy śmiali się gdy mówiłem, że kryzys i wojna są możliwe. Każdy uważał, że świat jest zbyt cywilizowany ( tak samo było zresztą przed drugą wojną światową). Później zaraz jak zaczął się majdan wróciłem do Polski i zostałem bojąc się o rodzinę bo widziałem, że skończy się wojną z Rosją i że będzie coraz gorzej to było trzy lata temu. Wszyscy się śmiali uważali, że to nie prawda. Dziś nikt się nie śmieję ale widzę, że mało kto z moich znajomych wyciąga wnioski bo teraz widzę jak daleko to wszystko na świecie zaszło...

Teraz widzę, że moje pokolenie zmierza do autodestrukcji i jest bardziej radykalne od samego Donalda Tumpa...
  • 51
Uważajcie bo Putin już wykorzystuje skrajnie prawicowe poglądy przeciwko wam... I wtedy, możecie pożałować tego, że naśmiewacie się z nieszczęścia naszych zachodnich sąsiadów. Karma wraca pamiętajcie.

Nie zapominajcie, że to Polskę Putin i jego świta nazywali nieraz faszystami i nakręcają swoich obywateli antypolską propagandą a wy dajecie mu tylko następne argumenty.

Lepiej myślcie jak zrobić aby UE była znowu silna zanim zabijecie siebie, swoich bliskich i wszystko to co kochacie...

http://natemat.pl/98917,putin-straszy-faszystami-tymczasem-w-europie-to-oni-sa-jego-najwiekszymi-zwolennikami
@Witold_Wu: Ale wziales pod uwage ze ktos sobie mogl zrobic troll konto i zedrzec fote z facebooka dla jaj, a Ty teraz wyzywasz od faszystów?
Jak jestes tak przerazony tym co sie dzieje to dawaj na ulice uswiadamiac ludzi, a nie produkujesz posty na portalu ze smiesznymi obrazkami.
Zreszta szkoda strzepic ryja, bo widze ze beton motzno.
@Witold_Wu: Co ty #!$%@?. Dawno takich głupot nie czytałem. W Polsce odradza się duma i tożsamość narodowa, ale postkomuchom i ignorantom zawsze to będzie przeszkadzać. Wracaj do piwnicy i nie grzesz więcej, bo i tak chemioterapie ludziom załatwiłeś
@hellgihad: Nie namawiam was do hejtowania nikogo.
Wręcz odwrotnie uważam, że szczególnie młode pokolenie ( wiem bo sam do niego należę więc rozmawiam z ludźmi i widzę co mówią), świadomi lub nieświadomie naraża się na czarny scenariusz, który widzę ponieważ nie bierze pod uwagę skutków. Jeśli ktoś udostępnia swoje dane i nie wstydzi się tego a za chwilę ciśnie bekę z cudzego nieszczęścia i jest to kobieta, tym bardziej boję się
@Witold_Wu: Ale misiu kolorowy, mlode pokolenie od zawsze mialo siano w glowie, malo zwracalo uwage na to co robia i mówia oraz balangowalo motzno. Jedyna roznica w tym ze teraz masz fejsbuki, tindery i inne portale na których mozna sie chwalic swoja glupota, gdzie wczesniej tylko sasiedzi widzieli twoja glupote.
Sadze wiec ze przesadzasz i to grubo, mlode seby i karyny kiedys dorosna i ich najwiekszym zmartwieniem bedzie staly kontrakt i
@Witold_Wu: Co ty #!$%@?. Dawno takich głupot nie czytałem. W Polsce odradza się duma i tożsamość narodowa, ale postkomuchom i ignorantom zawsze to będzie przeszkadzać.

@Cocat Nazywanie biciem/zabijaniem uchodźców oraz wykrzykiwaniem tromtadracji, tj. patetycznych frazesów typu WOLNA POLSKA ZABIĆ WSZYSTKICH WROGÓW "dumą i tożsamością narodową" bawi mnie za każdym razem. Witamy w dychotomicznym, mokrym świecie wykopków.
@hellgihad: @JasmineBogaerde:

No kiedyś, nie było bomby atomowej... Teraz jest i to rodzi pewne obawy. Trzeba w końcu zdać sobie sprawę z tego co się dzieję w Polsce bo

Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci


Kiedyś oni będą rządzić. Skoro ich rządy mają tak wyglądać jak komentarze na wykopie to ja zaczynam się bać i myślę, że każdy zdrowo myślący człowiek, który zna historię też powinien...
@Cocat: Dumna narodowa to już była jak ciebie nie było na świecie więc nic się nie odradza. A to, że się bija na ulicach to akurat nie jest lewacka logika ( co drugi tutaj piszę te słowo). Za niedługo będziecie tak mówić jak ktoś pojechał na zachód do pracy i ma kumpla o innym kolorze skóry bo wszystko to jest lewacka logika. A kobieta ma rację. To właśnie takie puste slogany