Wpis z mikrobloga

#csgo #esl #komputronik @Komputronik_pl

Podzielę się w skrócie reportażem z imprezy. Liga Komputronik Gaming. Która się odbywa dzisiaj i jutro w Bielsku Białej.

Jednym słowem. PORAŻKA.

1) Organizator zmienia w trakcie imprezy zasady o tym które grupy zagrają na turnieju (wstępnie miało być to 8 grup, kto pierwszy ten lepszy).
2) Kompletne chamstwo ze strony obsługi i organizatorów.
3) Serwery stawiane na szybko na jakimś lewym internetowym hoście
4) Po zamianach regulaminu organizator organizuje DM dla liderów 21 drużyn na serwerach ze 109 pingu i 9% Lost pakietów.
5) Po pierwszej rundzie DM-a organizator unieważnia ją i startuje od początku.
6) Wszyscy są po irytowani a ludzie z ESL zapytani o to czy tak będzie wyglądał cały turniej odpowiadają cytuje "Nie wiem, nie obchodzi mnie to".

Wołam też
@miniCycuN1 - Bo to dobry człowiek z ESLa i niech powie tam swoim ludziom żeby się ogarnęli.

Powodzenia dla tych co zostali i grają. Dzięki za walkę dla tych co odpadli.
  • 12
@Nerax123: Niewiem ile jeszcze planują tych turniejów, oczywista oczywistość to na pewno turnieje w obydwóch Megastorach (Warszawa, Poznań). Ja idę tylko na turniej Fify ale z CS to nieźle przegięli skoro są takie jaja
@Nerax123: Na stronie komputronikgaming.pl jest cała rozpiska ale po tym co czytam to widzę że cały turniej to jeden wielki niewypał jeśli chodzi o CS:GO. Liczę na to że kolejny turniej który będzie w Poznaniu pójdzie lepiej
@Nerax123: Faktycznie powstało pewne zamieszanie związane z niespodziewanie dużym zainteresowaniem turniejem. Musieliśmy iść na pewien kompromis, który zawsze będzie dla kogoś krzywdzący.

Przepraszamy za komplikacje i obiecujemy, że w kolejnych miastach będzie lepiej!
@Nerax123 tadam - przybywam na wezwanie
1. miałoby 8 zespołów a nie grup (dla jasności). System rejestracji zostanie kompletnie zmieniony na następny przystanek.
2. Sprawdzam te sygnały. Z góry mogę jedynie przeprosić. Takie sytuacje absolutnie nie powinny mieć miejsca. Konsekwencje zostaną wyciągnięte.
3. Serwer stał na zapleczu. Wiemy gdzie leży błąd w jego konfiguracji. zostanie to poprawione.
4. Nie mogliśmy jednoznacznie wyłonić pierwszych ośmiu drużyn. Administrator wpadł na taki pomysł co w