Wpis z mikrobloga

aż taka mocna wiadomość? Myślałem, że jeszcze Vardy mocno o siano będzie walczył, chyba, że kozacka oferta poszła.


@Dudek89: Złożyli ofertę w wysokości klauzuli odejścia(18-20 mln funtów), o której piszą praktycznie wszystkie media i potwierdził ją również Ranieri, zaś sam Vardy otrzymał propozycję o 40k wyższego kontraktu niż ma obecnie w Leicester(80k+40k). Myślę, że przed startem euro w piątek skompletują wszystkie 3 duże transfery o których mówił Wenger i Gazidis:
-
@Pustulka: Z tego, co wiem, to klauzulę pokryli.
Vardy pójdzie. Ma ryzykować, że rozbiorą pół składu, a on zostanie w Leicester? Nie jest też powiedziane, że znowu zagrają sezon dający im chociażby awans do LM. A w Arsenalu przynajmniej będzie 4-ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Twitter aż się pali od wiadomości o transferze Vardiego


@wersX:
‏@RebekahVardy

Listen LCFC fans don't come at me with abuse! I have nothing whatsoever to do with calling the shots in my husband's career! Its unfair

I czyjaś odpowiedź:

WELCOME TO ARSENAL WE WILL treat you better and make you feel home. Ospina has fresh supply from Colombia for your hubby.

( )
@Pustulka: Patrząc na to, że ktoś i tak musi/musiał przyjść to słaby transfer. Gwiazda jednego sezonu, piłkarz grający z kontry gdzie w Arsenalu pojęcie kontra nie istnieje, do tego dochodzi wiek. Według mnie to będzie drugi Lambert. W Arsenalu nie powtórzy już tego sukcesu to nie klub dla niego, chłopak idealnie pasuje do Leicester, w którym jest gwiazdą. Lepszą opcją byłby Lukaku, Icardi, Vietto, Chicharito, Berahino, czy też nawet Jovetić, o