Wpis z mikrobloga

@retzev: ale gównowpis xD
Nawet nie wiem co zrobić z tak gównianą informacja. Zacząć kibicować jakiejś randomowej dziewczynie bo ma wytatuowanego ptaka na plecach? XD (watpię ze jest to nasze godło, przez niedociągnięcia wiele szczegółów sie nie zgadza, oczywiście w zamyśle miało nim być)
(I zawczasu informuje - nie jestem żadnym mitycznym lewakiem, po prostu uważam że takie gownowpisfy to pastisz idei patriotycznej)
@dylan61: sam jesteś gównowpisem. To jest polskie godło, dziewczyna zawsze wychodzi do ringu mając obie flagi - polską i amerykańską, o Polsce wyraża się z najwyższym szacunkiem, wiele razy mówiła w wywiadach, że chciałaby zawalczyć w Polsce dla polskich kibiców, jej matka jest Polką która wyemigrowała przed laty do USA. Wystarczy sprawdzić by dowiedzieć się więcej, ale od kogo tu wymagać, od gościa wrzucającego #!$%@? filmiki z Januszem Traczem? Bez odbioru.
@raudive: Przestań sie ośmieszać. To ze napisał cykliwy wpis o tym jak to jakaś kobieta kocha Polskę a patriotyczne kolko wzajemnej adoracji dało mu troche plusów, nie znaczy ze zostałem "rozjechany". W ogole plus dla Ciebie za nie użycie czasownika "zmasakrować" tak przecież popularnego wsród prawicowców wyklętych.
To jest polskie godło, dziewczyna zawsze wychodzi do ringu mając obie flagi - polską i amerykańską, o Polsce wyraża się z najwyższym szacunkiem, wiele razy mówiła w wywiadach, że chciałaby zawalczyć w Polsce dla polskich kibiców, jej matka jest Polką która wyemigrowała przed laty do USA.


@retzev: Nie wytłumaczysz tym #!$%@?. Dla nich każdy kto nosi bluzę z orzełkiem, albo nie daj Boże sobie zrobi tatuaż, to sebix i patola.