Wpis z mikrobloga

W celu uhonorowania pracy nad nowym dodatkiem, który dosłownie kopie dupę i wyrywa z krzesła, zarwałem wczorajszą nockę by ukończyć odstawiony jakiś czas temu concept. Smutno mówić że to koniec do tak pięknej i barwnej historii, ale jak powiedział mistrz Sapkowski "coś się kończy, coś się zaczyna"... Łapcie, smacznego. #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #wiedzmin #wiedzmin3 #digitalart #digitalpainting
Quenya - W celu uhonorowania pracy nad nowym dodatkiem, który dosłownie kopie dupę i ...

źródło: comment_sUfqXJ53f5oAU87xtL5laHP4rIz53RMD.jpg

Pobierz
  • 27
@krystian9705: to tak zwane "jaranie się wiedźminem". Dopóki nie zaczniesz czytać książek w kółko i wypisywać na forach bełkotu w stylu "cd projekt red best developer ever, no drm", to jest dla Ciebie nadzieja. Inaczej wszystkie koszulki w szafie zmienią Ci kolor na czarny, zaczną śmierdzieć potem, a na głowie wyrośnie kuc i pryszcze.
@Quenya: Czy fabuła gry ciągnie się przez wszystkie części? Pytam bo nigdy nie grałem, a nie chce popełnić znowu takiego błędu jaki zrobiłem z Mass Effect grając od razu w trzecią cześć.