Wpis z mikrobloga

Kobita narzekała już na swój SGS - bateria nie trzymała nawet 1 dnia, ciągle wieszanie itp. dlatego postanowiłem, że sprawie jej mały prezent w postaci Ulefone Paris.

Kupiłem go na banggod, a dokładnie ta aukcja.
Wysyłka była o ile dobrze pamiętam z Francji, więc żadnych dodatkowych opłat nie było. Całkowity koszt wraz z wysyłką wyszedł 345 zł. Mniej niż na aukcji, ponieważ skorzystałem ze zniżki w postaci kuponu (nr 311827), który obniżył cenę z aukcji o ponad 80 zł.

Zamówienie złożyłem 30 maja i dzisiaj telefon odebrałem od kuriera.

W zestawie wraz z telefonem znalazłem:
- ładowarkę 1 A + kabel USB;
- zestaw słuchawkowy;
- obudowę do telefonu z okienkiem w klapce (przy zamkniętej klapce wyświetla się w okienku zegar tarczowy);
- folia ochronna (1 szt. już naklejona + 1 szt. dodatkowo);
- szkło na ekran.

Telefon działa. Kilka dodatkowych fotek TUTAJ.

#zakupyzchin #banggood #pokazzakupy #itemyzchin #ulefone
zp_jj - Kobita narzekała już na swój SGS - bateria nie trzymała nawet 1 dnia, ciągle ...

źródło: comment_nvekf5Cz1UK4noAklYnrl85v6NwI3f70.jpg

Pobierz
  • 22
@zp_jj banggood EU wysyła z UK, ta Francja to kurier franceexpress colissimo/DPD

Współczuję telefonu, bardzo awaryjny 2 z 3 musiałem zwracać (piszczenie przy słabym zasiegu) ten trzeci też chyba będzie zwracany bo ma problemy z ekranem i bateria. Nie tylko ja miałem takie problemy.
Jeden Mirek ostatnio spamował tymi promocjami z ulefonami a drugi z kolei ostrzegał, że bardzo awaryjne. Jestem ciekaw co się będzie działo jak telefony podochodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten telefon ma beznadziejną baterię, do tego sunspoty się zdarzają, kupiłem swojemu różowemu białego Parisa i teraz mocno żałuję.
@TheMaciej: Hej, mój doszedł dziś, sprawdze i dam znać jak ładuje, mam jeszcze pytanie, w zestawie sa dwie naklejki na ekran, twardsza i bardziej miękka, która nakleić? i czy wogóle jest sens naklejać jak to podobno gorrilla glass?
@TheMaciej: Właśnie ładuję i sprawdzam, jak podłączyłem ładowarkę z zestawu to przy 50% baterii pokazał na ekranie głównym do pełnego naładowania 4 godz., zmieniłem na ładowarkę od mojego SGS4 i teraz pokazuje 1godz 20 minut :)
czyli ładowarka i kabel pewnie do du..... jutro sprawdzę ile telefon pobiera prądu przy ładowaniu.