Wpis z mikrobloga

@maxym1990: Do stomatologa. Coś musiało Ci tam zostać. Jakiś skrzep, albo kawałek jedzenia. Przepłuka i ból powinien minąć. Bo 4 dni to już nie jest zdrowy ból po rwaniu.

Edit. Pod ciężkim dłutowaniu 3 dni to jest już dużo.
@maxym1990: myślę, że może jeszcze boleć. Białe to chyba jakiś kolagen, on może rzeczywiście trochę wychodzić. A jak był kolagen, to była duża dziura, więc jeszcze boli :) Ja bym nie panikował, ale dla świętego spokoju możesz skontrolować.
@maxym1990: normalne że boli. Skrzep musi być, bo osłania ranę. U mnie dentysta nie zrobił zdjęcia zęba, a potem mnie katował przez 3 godziny. Poznałem wszystkie narzędzia używane do wyrywania zęba. Przez następne pół roku miałem przekoszony smak, nie czułem przypraw.
@titus1 ja zrobiłem na szczęście zdjęcie i proces wyrywania poszedł bardzo sprawnie tylko teraz mnie martwi ten ból a nie chce znowu jeść tabletek przeciwbolowych codziennie
@maxym1990: to normalne. Zabieg usuwania 8 nie należy do przyjemnych. To, że zbiera Ci sie biały osad rownież jest normalne. Przynajmniej ja tez taki miałem. Pomęcz sie jeszcze kilka dni. No i uważaj żeby skrzepu nie wypłukać bo wtedy bedzie bolało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maxym1990: U mnie goiło się około tygodnia. Jak nie jesteś opuchnięty, to się nie przejmuj. Pamiętaj, żeby nie jeść zbyt gorących posiłków i możesz bardzo ostrożnie płukać jamę ustną eludrilem.
@teflondon właśnie ja zrozumiałem że nie powinienem płakać w ten sam dzień co wyrywalem.. @legalnamirabelka cały zabieg przebiegł bardzo bezboleśnie i szybko ale to zależy od każdego indywidualnie z tego co wiem.. Wyrwij też miałem podobna sytuacje z jedną 8ką że naciskala na 7 i robiło się ciśnienie w całej czaszce, zatykalo mi uszy itp ale po wyrwaniu wszystko ustąpilo, Rafał Kowal z Krk super chirurg dentysta i nie drogi polecam @