Wpis z mikrobloga

"Kumplostwo jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią Iron Mana. Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda Ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę, że palancie, od dzisiaj szlaban na seks. Kumplostwo jest też wtedy, kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce, pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i – gdy spalisz kolację – przypomni Ci, że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pie***ony blat."

-Anna Przybylska
H.....1 - "Kumplostwo jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po ...

źródło: comment_jp5vTQ68gvizV9XszF3W3ZngoIY8l32O.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Naciass: Właśnie to mnie wkurza w niektórych w ludziach najmocniej. Czują się upoważnieni do kierowania czyimiś uczuciami i nakazywaniem co komu kiedy wypada. Moim zdaniem to lepiej dla niego i jego dzieci, że znalazł kogoś nowego w szybkim czasie. Lepiej niż miałby zgorzknieć i być samotny, nieszczęśliwy. Gdyby to o mnie chodziło to chciałabym aby mój partner nie został sam po moim odejściu, ale nauczył się cieszyć życiem od nowa.
  • Odpowiedz
@Naciass: Kumplostwo to tez jest wtedy gdy wiesz, ze niedlugo cie zabraknie i prosisz swojego faceta by za duzo nie rozpaczal i znalazl kogos kto sie nim i dziecmi zaopiekuje gdy ciebie zabraknie...
  • Odpowiedz
  • 47
@Naciass wszyscy tak pojechali po Tobie a ja się zgadzam, byłoby mi cholernie przykro (jeżeli w takiej formie mogę to wyrazić w ogóle) gdyby pół roku po mojej śmierci mój facet już miał kolejną dziewczynę (podobno spotykają się już od dawna, a dopiero teraz zdecydowali się ujawnić związek - czy to prawda, nie wiem). Kuźwa jak mi kot umarł to nie mogłam mieć następnego przez dobrych kilka lat a nowego pokochałam dopiero
  • Odpowiedz