Wpis z mikrobloga

Jakas zorganizowana akcja i przez #warszawa cos kolo 21 przejeżdzalo mnostwo #podludzi na rolkach. Czemu podludzi? Otoz gamonie jechaly za samochodem z glosnikami i wstrzymali caly ruch w centrum na dobre 10-15min. To ze ja sie spoznie do domu czy inni będą czekać na pociag to #!$%@?,ale przez was #!$%@? glonojady pogotowie na sygnale i straz pozarna musialy czekac i patrzec jak gimbusy przejezdzaja przez ulice. Najpewniej macie krew niewinnej osoby na rękach. Oby was ogien piekielny smazyl do samej wiecznosci
  • 7
@szakal555: co poradzisz, stolica, są eventy tego typu i trzeba z tym handlować, najwyraźniej nauczka dla organizatorów/porządkowych żeby być przygotowanym i na taki scenariusz.


@Aerials: ale do Radomia daleko ( ).

Z jednej strony rozumiem, że jak kogoś taki event nie obchodzi/dotyczy, to utrudnienia nim spowodowane są uciążliwe.
Chociaż i tak do masy pedałującej taki nightskating nie dorasta do pięt pod względem #!$%@? ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z drugiej strony - miasto żyje i dzieje się coś więcej niż najebka w klubach i nocny
@spo_: Nie przepadam za tego typu eventami od czasu, kiedy jechałam sobie za miasto i okazało się, że trwa jakiś tam bieg ( ͡° ʖ̯ ͡°) Upał w #!$%@?, pies mi dyszy, nie ma ŻADNEGO objazdu - po prostu przez kilka godzin nie było możliwości przedostania się do punktu B.