Wpis z mikrobloga

Napisałem w tym roku maturę i jak na razie nie wybieram się na studia. Prawdopodobnie gap year. Pracuję na umowie zlecenie i 31.08 kończy mi się status ucznia, a nie chcę pozbywać się połowy wypłaty na podatki. Ratunkiem wydają się być szkoły policealne i tym podobne, ale mam ruchomy grafik i nie mogę zagwarantować obecności na wszystkich/prawie wszystkich wykładach. Najchętniej to nie pokazywałbym się tam wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°). Znacie jakąś szkołę, która jest bardzo niewymagająca? Tak, żeby wystarczyło pojawić się raz na jakiś czas. E-learning też jak najbardziej wchodzi w grę. Najlepiej jakby szkoła była darmowa, ale jakieś niskie opłaty też zaakceptuję. Najważniejsze, żeby jak najmniej wymagali pod względem obecności. Obchodzi mnie tylko status ucznia/studenta. Ratujcie!
#szkola #studia #zlecenie #praca #uczelnie #studenci #zus #podatki #ubezpieczenie
  • 8
Żory. Może też być Jastrzębie-Zdrój, w ostateczności Rybnik.
@nini: kierunek płatny, czy darmowy? roczny, czy dwuletni? nie robią żadnych problemów? nie wyrzucą mnie w trakcie roku? legitymacja legitymacją, ja muszę mieć aktualny status ucznia/studenta
@mlodszykowal: masz jakieś doświadczenie? nie skreślają z listy za nieobecności?