Wpis z mikrobloga

Dziś zatrzymałem się na ulicy, by podnieść flagę.
Tę malutką, z gazety, których cała masa jeździ teraz na samochodach. Widziałem, że Niemiec, który zatrzymał sie za mną, zrozumiał dlaczego to robię.
Mam prośbę do tych z Was, którzy decydują się przyczepiać te flagi do aut - dbajcie o nie. Nie pozwólcie, by upadła, nie machajcie ręką na tę stratę, by kolejni kierowcy przejeżdżali po niej. To jest flaga z bielą i czerwienią, nierzadko rownież z Orłem w Koronie.
Wspierajmy reprezentację, ale dbajmy o symbole Rzeczypospolitej.

#patriotyzm #flaga #reprezentacja #polska
j.....n - Dziś zatrzymałem się na ulicy, by podnieść flagę.
Tę malutką, z gazety, któ...

źródło: comment_PdlulRyj8iBt4knUxnjwbOe8XlXulmmW.jpg

Pobierz
  • 88
@jesse__pinkman kiedyś szłam po Warszawie z chłopakiem i jego dwoma małolotnymi koleżankami. Wtedy była jakaś okazja i było dużo małych papierowych flag. Jedna leżała na ziemi i jak przechodziliśmy to jedna skretyniała koleżanka ją po prostu zdeptała. Myślałam, że na miejscu jej ryj wetrę w glebę. Strasznie mnie wkurzyła.
@jesse__pinkman: Od wczoraj przejechałem motocyklem ~1000km po naszych Polskich, lepszych i gorszych drogach, mnie osobiście przeraża jedna rzecz, mamy jakieś euro 2016 i Polska flaga powiewa na co 2-3 samochodzie, jedna, dwie, nakładki na lusterka, widziałem flagę rozciągniętą na masce samochodu, flagi na balkonach, ludzi w biało czerwonych t-shirtach, przeraża mnie to dlatego, że 11-go listopada nie widziałem połowy tego, co w ten weekend, przeraża mnie to, że jakaś piłkarska szopka