Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy Mircy wiedzą, ale w całej Polsce są rozstawiane tego typu znaki. Wieszczą wojnę i każdy kto ma odrobinę pojęcia o nich, ten wie co się kroi. Nie, nie jest to związane z Anakonda 2016 (zaczęto je montować dopiero w okolicach 10 czerwca), a transporty miały miejsce już od zeszłego roku (Dragoon Ride i inne) #anakonda2016 #torunskiemanewry
#ukraina #polska #wojna #wojsko
źródło: comment_hLwcAr2Ca3FNFQIpz8C95mUUIXHfCWMs.jpg
  • 37
@world: W sumie to nie wiem o co chodzi z tymi znakami, a ostatnio zauważyłem je na trasie, którą regularnie jeżdżę. Wcześniej ich tam nie było.
@xgor: Możliwe, ale ostatnio widziałem je przed starym, rozlatującym się mostem. Ten most raczej nie utrzymałby ciężaru sprzętu wojskowego...
@world: na korzyść twojego twierdzenia przemawia też obecna polityka - zaostrzenie przepisów dotyczących aborcji, 500 +, czyli sposób na zwiększenie populacji. tak samo było w innych krajach zaraz przed wojną, np. w Jugosławii.
graj w konterstrajka w kafejce
wróć do domu
włącz tv
pierwsza wieża płonie
po 5 sekundach #!$%@? się drugi samolot
hehe jaki fajny film
prezenterka płacze
o kurdebele to tvn24
o #!$%@? to nie film
mame mame chodź szybko wojna mocno xD
zaraz dzwoni wujek foliarz, który co roku przepowiada wojnę z rosją albo koniec świata i ma na działce przygotowaną piwnicę z zaopatrzeniem na takie okazje
MATI SZYPKO PAKUJCIE SIĘ Z
źródło: comment_JKMtIKFkz6aZjCnfsbbPjzrErmQT6CiZ.jpg