Wpis z mikrobloga

@Brz0za: Z tego co pamiętam to możesz logować się na swoje konto nawet jak jest nieaktywne. Haczyk? Konto jest w trybie "trial" - możesz wbić na postacie z max 20 lvl. Masz też dzięki temu opcję zakupu abonamentu za golda (z poziomu ekranu wyboru postaci), ale jak ostatnio (parę miesięcy temu) wchodziłem to brana była pod uwagę pula golda tylko z aktualnie wybranej postaci.
  • Odpowiedz
@Brz0za: Tak, jeśli posiadasz na wszystkich postaciach odpowiednią sumę tj. ~90k+ to wyskoczy okienko i będziesz mógł kupić token. Sciągnie procentowo tą samą ilość golda ze wszystkich postaci. np. 2 postacie mają po 50k , po transakcji będą miały po 5k.
  • Odpowiedz
@Brz0za: ktoś z mojej gildii kiedyś napisał ticketa na ten temat, że ma wystarczająco golda na token, ale na kilku postaciach i dostał bodajże 24 godziny czasu gry, żeby mógł sobie przesłać gold na jedną postać i kupić token.
  • Odpowiedz
@Brz0za: wowtoken.info, tam masz cenę tokenu.
Ogólnie jest tak, że gold na token ściąga Ci ze wszystkich postaci, nie wiem czy po równo czy proporcjonalnie do ilości golda danej postaci. Ale jak masz razem za mało golda, to nic nie da pożyczenie od kogoś kasy - gold, który jest w skrzynce nie będzie się liczył do puli, a nie ma jak go odebrać bez logowania się na tę postać. Wtedy zostaje
  • Odpowiedz