Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bycie ładnym to naprawdę taki #wygryw ? Ostatnio wyglądam jakoś lepiej, czuję, że dla innych jestem w grupie "ładna" i dziwnie sie z tym czuję, ludzie ci nadskakują i lubią za nic. Mam porównanie z bycie pasztetem i w byciu pasztetem fajna jest ta autentyczność, nikt ci się nie podlizuje, a jak ktos cię lubi to za to jaka jesteś. Minusem (dla paszteta) jest oczywiście pogardliwe traktowanie przez 70% facetów i przykre incydenty typu "ale brzydka!" i naśmiewanie się, co potrafi bardzo zdołować i nawet doprowadzić do deprechy. A jak wy podchodzicie do tematu urody #rozowepaski? Bo z jednej strony duża część z nas chce być ładna, ale z drugiej wolimy być doceniane za wnętrze. Ale tak głęboko w środku to chyba mimo wszystko chociaż wiemy, że ta atencja jest płytka to nadal jej chcemy? Może się mylę. #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: baitujesz, teoretyzujesz czy masz tę ciekawą możliwość sprawdzenia na własnej skórze odczuwania reakcji i relacji z perspektywy brzydkiej i ładnej w odstępie czasowym?
pomyśl, jak ktoś zawsze jest brzydki, nawet jak ma zajebiste wnętrze, nawet nie może takich porównań dla własnej satysfakcji poznawczej uświadczyć, #!$%@?
ale z drugiej wolimy być doceniane za wnętrze


@AnonimoweMirkoWyznania: A co ma tu płeć do rzeczy? Atrakcyjni faceci też są zaczepiani. Pewnie wiele osób wolałoby być docenionym za "wnętrze", tylko pytanie, wnętrze jak wielu ludzi ludzi jest wyjątkowe? Na pewno są tacy ludzie, ale przeciętny człowiek ma przeciętne, niczym niewyróżniające się wnętrze. A po drugiej stronie spektrum, także w mniejszości, są ludzie powiedzmy z toksycznym wnętrzem (charakterem). Także jeśli nie jesteś
Myślę, że nie. Miałam takiego chłopaka w szkole... Wow - to pomyślałam gdy go zobaczyłam na drugim końcu korytarza. Gdybyś go zobaczyła to naprawdę Wow... Zawsze sobie go oglądałam z przyjaciółkami na drugim końcu korytarza i robiłabym to nadal gdyby nie... miał depresji, zaniżonej samooceny i nie popełnił samobójstwa. Byłam zaskoczona, bo zawsze sobie o nim myślałam, że to #wygrywa z zajebistą twarzą, bogatymi starymi i niby jakby o tym pomyśleć to
tooo: Bycie ladnym to 3/4 sukcesu ze z kims sie zwiazesz w przypadku kobiety. To najwazniejsza cecha dla mezczyzn. Gdy dziewczyna jest brzydka ale sympatyczna z charakteru to i tak dla facetow jest niewidzialna. Nie oszukujmy sie dla faceta wyglad dziewczyny jest najistotniejszy i moga klamac ze nie tylko to sie liczy ale cala reszta bez ladnego wygladu tracu na znaczeniu.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop