Wpis z mikrobloga

Mirki, kilka dni temu wujek podrzucił mi swoja #ps3 bo on nie gra od dawna a przy przeprowadzce chce sie pozbyc niepotrzebnego sprzetu i mam se zrobic z nia co chce.

Wiec robie #rozdajo bo gardze ps3 od kiedy mam ps4.

Aby ja otrzymac dajesz mi suba i piszesz komcia dlaczego Ty masz ja dostac.

Ja wysylam konsole na swoj koszt w kazde miejsce w polsce. A losowanie zrobie po meczu polski z niemcami.

#rozdajo #zadarmo #konkurs #cebuladeals
Pobierz
źródło: comment_tObcqJuDwFBn7xFmaXAzX6m0yD9qGCkB.jpg
  • 545
@PanKara: Nie mam własnej konsoli stacjonarnej, a chętnie bym pograł na przykład w ekskluzywną serię God of War - moim "konikiem" jest mitologia i bardzo się nią interesuje, a jakby nie patrzeć, ta seria jest nią przepełniona.
@PanKara nie muszę Ci kolego dawać suba, bo już Cię obserwuje od ponad roku.
Dlaczego ja? Bo od zawsze marzę o konsoli, a mnie nie stac po prostu. Teraz dziecko w drodze i ślub więc nie kupię sobie :(
Brat kupił sobie ps4 i przyszla poczta do mnie i zanim odebral ode mnie (on mieszka w Niemczech) to były najpiękniejsze 4 dni z konsola :) naprawdę cieszyłem się jak dziecko
@PanKara: kiedyś, (jakieś 19 lat temu) kupiłem sobie za ciężkie pieniądze pierwszą konsolę sony. Mając cztery gry na krzyż grałem do upadłego. Niestety laser tego nie wytrzymał. Od tamtej pory nie posiadalem już żadnej konsoli. Jeżeli miałbym wygrać w tym rozdajo PS3 - to nie powiem byłbym bardzo zadowolony, przypomniały by się stare czasy, jak to zarywało się nocki.
@PanKara: Ja bym chciał ponieważ Michał Białek kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których Białek wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzelne poranki... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanKara: Chciałabym dla mojego niebieskiego bo ciagle marudzi, że chciałby mieć ale ja nie pozwalam kupić, zawsze znajduję coś potrzebniejszego( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałby świetną niespodziankę :)