Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mireczki, jestem w 3 liceum i ide na studia, a dokładniej medycyne. Wszysto niby super hurr durr #wygryw , ale ja nie wytrzymam kolejnych lat w jakimś pieprzonym, brzydkim, szarym budynku z debilami, którzy są mentalnie jeszcze w gimbazie. Do tego ta pieprzona brzydka Polska pogoda #!$%@?, która jeszcze bardziej mnie dobija. Wytrzymałam już podbaze, gimbaze, licbaze i mam dość! Ileż można się uczyć? Nie żebym była słabą uczennicą, bo średnią mam powyżej 5.0, ale to jakaś kpina. O wiele bardziej bym wolała już siedzieć na kasie w biedrze niż spędzać kilkanaści godzin w jakieś dziurze. Do tego ci #!$%@? ludzie, których umiejętnością specjalną jest plotkarstwo. Na serio w polszy musi być tyle tego gówna?! Tu się nie da żyć. W całym swoim życiu spotkałam tyko... TRZY normalne osoby "to jest #!$%@? dramat" - cytuje jakże wspaniałego Zbigniewa Stonoge. Czy tylko moje miasto(tak miasto :D, bo wygląda to jak zapadła wieś) jest tak #!$%@?? #przegryw #anonimowemirkowyznania #szkola

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 50
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tez tak mialem. Potem obudzisz sie sama jak kolek i bd sie #!$%@? jak inni sie bawia smieja chleja ciupciaja i robia rozne inne glupoty na ktore jest czas za mlodu... Baw sie kumpelo. Jesli nie masz zadnych fobii spolecznych ani nerwic to BAW SIE
  • Odpowiedz
OP: @taomachine przystojny z mojego punktu widzenia to: inteligentny, z zadbanymi włosami, szczupły, z ładnymi rysami twarzy, nie za niski ani nie za wysoki, mający interesujące hobby, taki z prawicowymi poglądami. Myślę, że tyle wystarczy.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz