Wpis z mikrobloga

W sumie to nie obserwuję tego tagu, a wpisy pozostawiałem same sobie, ale jak widzę że gimbusiarska część mirko znowu syfi czyjś autorski tag tak jak to robiła niegdyś z obserwowanymi przeze mnie tagami to robi mi się smutno.
Raz z powodu, że część tej społeczności jest upośledzona i robi tu syf a czarna lista na nich nie wystarcza
Dwa, że moderacja #!$%@? z tym robi i przymyka oczy na robienie burdelu w miejscu które ktoś jakie by nie było pielęgnuje i traktuje jako swój kąt na wykopie

Także @nint, ogólnie polecam Ci oprócz tagu #wacik doklejać do wpisu link http://www.wykop.pl/tag/wacik/autor/nint/ , można przeglądać tag bez syfu i da się poczuć choć lekki substytut tagów autorskich, które moderacja miała wprowadzić już dawno.

Do śmiecących debili nawet nie mam słów.
  • 4
@JBFC: ja nie wiem, czy to jest bardziej śmieszne czy żałosne, że nagle paru użytkowników wypowiedziało prywatną krucjatę przeciwko zdjęciom kota wrzucanym raz na jakiś czas. Najlepsze jest to, że oburzają się na "spam kotem" a ich wpisów na temat Wacik jest ze trzy razy więcej niż wpisów samej właścicielki uroczego sierściucha. Niestety zaraz wakacje, nawet nie chcę sobie wyobrażać co wtedy znudzona gimbusiarnia będzie wyczyniać ( ͡º ͜ʖ
@Ternax: muszę ogarnąć jakiś plugin do automatycznego blokowania wszystkich plusujących takie gównowpisy, ale wtedy administracja musiałaby znieść limit czarnej listy. Inaczej też nie wyobrażam sobie używania wykopu przez wakacje
@JBFC: na debili nie ma rady niestety, jak tak dalej pójdzie to mi się jeszcze dzisiaj czarna lista zapełni... ale chyba skończy się tak, że odpuszczę wykop na pewien czas. Przyjemność i doświadczenia takie jakby celowo iść na oddział psychiatryczny i się tam położyć...