Wpis z mikrobloga

Mireczki z tagu #autowizja oraz Ci co mnie obserwują! Mam coś dla Was! Z Civica Type R przesiadłem się do Passata Variant 2.0 TDI BiTurbo 4Motion 240 KM. Dla osoby która zgadnie jaki czas samochód będzie miał 100-200 km/h wygra pendrive 8GB. Nie byle jaki, bowiem jest on w kształcie kluczyka do VW :) Idealny rozmiar, waga tylko nieco inna. Nigdy go nie używałem, nawet nie wiem co na nim jest. Domyślam się, że jakieś materiały prasowe, ale to już sprawdzi osoba która wygrała. Jeśli będzie kilka osób o takich samych wynikach to wygrywa osoba, która pierwsza poda poprawny wynik.

Mała podpowiedz jakie czasy robi jaki samochód, możecie znaleźć w poniższym linku. Nie ma tam oczywiście passata, ale coś tam może Wam podpowie :)

http://autowizja.pl/c/pomiary/

Po raz kolejny proszę nie plusujcie tego wpisu, chciałbym aby nagroda była dla Was, a nie dla ludzi którzy sępią :) obserwujecie, hejtujecie, czasem szanujecie - ogromne dzięki za to! Dlatego wpisujecie tylko czas pod tym wpisem i już. Aha jeśli zobaczyłeś ten tag i chcesz polubić go tylko po to żeby brać udział w konkursie to proszę odpuść sobie. Ja i tak nie sprawdzę czy obserwujesz tag, a nie chciałbym żeby były osoby, które są tutaj dla nagród a nie dla samej treści... Wykop to jedna wielka porąbana rodzina, więc szanujmy się :)

Podajemy czas z jedna liczbą po przecinku/kropce, czyli przykładowo 9,9 s albo 15,5 s.

Wyniki kto wygrał napiszę w sobotę lub niedziele, a nagrodę wyślę w poniedziałek. Chyba że ktoś wygra z WWA to podwiozę osobiście :)

Gdyby ktoś chciał polubić na fb autowizje to też będzie miło :)

https://www.facebook.com/autowizja

Powodzenia!
pussyrider - Mireczki z tagu #autowizja oraz Ci co mnie obserwują! Mam coś dla Was! Z...

źródło: comment_5uXFsHeRK9xpTUgA3y6KFlaK2i1DUnhP.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@deyna: najlepszy czas, jedziesz 80 na godzine, droga prosta, wklepujesz gaz w podłogę i czekasz. To jest automat, wiec robi wszystko sam :) W benzynowym aucie zazwyczaj robie przejazd na 4 i zmieniam na 5 i tyle. Ale dużo zależy od skrzyni i tak dalej. Robie kilka prób, żeby sprawdzić która bedzie najlepsza.
  • Odpowiedz