Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: no nie wiem, czy porządny człowiek uśmiechałby się na myśl, że więcej dzieciaków będzie "zalegać" w domach dziecka niczym ten - nie przebierając w słowach - złom na złomowisku, bo wiele chętnych par nie może ich adoptować. Ale to już niech sobie każdy sam rozpatrzy, bo wiem że na wykopie "pedały do gazu, a lesby spoko". Ech..

Może kiedyś będzie tu normalnie.
Gdyby jednak wszyscy nasi przodkowie tak samo zaciekle bronili normalności i walczyli ze zmianami jak niektóre wykopki, to do tej pory byśmy mieszkali w jaskiniach i #!$%@? dziki kijami.


@Zwanek: Jakbyśmy wprowadzali ten wasz tęczowy "postęp" to kolejnych pokoleń już by nie było.
@Zwanek:

Tak, bo jak zalegalizują homozwiązki, to wszyscy ludzie staną się homoseksualistami, a ty w pierwszej kolejności xD


@MissCthulhu:

I tak nam nie odpisze, bo jeszcze się po światłowodach zarazi gejostwem, czy coś. ( ͡º ͜ʖ͡º)


NO ELO, co tam lewaki - czyli mówicie że ja głupi prawak uważam że

jak zalegalizują homozwiązki, to wszyscy ludzie staną się homoseksualistami

Generalizuję tak jak @Zwanek tutaj:

Gdyby
Sprawdź sobie, co to znaczy generalizować


@Zwanek:
generalizować

generalizacja «rozszerzenie pewnego twierdzenia, prawa, zasady itp. na większy zakres zjawisk»

Co niby jest nie tak w znaczeniu generalizować jak zarówno ja, jak i ty użyliśmy do tego słowa "wszyscy"
generalizacja «rozszerzenie pewnego twierdzenia, prawa, zasady itp. na większy zakres zjawisk»


@QBA__: Tak. Czyli generalizacja byłaby wtedy, gdybyś w ciemnej uliczce zauważył znajomego ONRowca zadowalającego oranie kolegę i błędnie wywnioskował z tego, że każdy narodowiec to kryptohomoseksualista. Gdybanie nie ma tu nic do rzeczy.
@Zwanek: Prawdopodobnie mam jakieś cechy aspie, i doszukuję się logiki tam gdzie jej nie ma(albo jest ta lewacka):

gdybyś w ciemnej uliczce zauważył znajomego ONRowca....

zaraz później:

Gdybanie nie ma tu nic do rzeczy.

Ale to tam chooy. Wcześniej piszesz:

Gdyby jednak wszyscy nasi przodkowie tak samo zaciekle bronili normalności i walczyli ze zmianami jak niektóre wykopki, to do tej pory byśmy mieszkali w jaskiniach i #!$%@? dziki kijami.


Słowo "wszyscy"