Wpis z mikrobloga

mieszkam za granicą a auto na polskich blachach. jak tanio mogę oc wykupić bez powrotu do kraju? np przez internet?


@itam16: Domyslam sie że chcesz kupić Polsckie OC? Jak jezdziłas na Polskich blachach za granicą do tej pory,bez OC? Jeżeli miałaś OC to masz dalej, ubezp. nie wygasa dopóki go nie wypowiesz.
Zapraszamy na nasz kalkulator OC gdzie szybko sprawdzisz oferty różnych ubezpieczycieli i możesz wybrane zakupić przez Internet. Tylko pamiętaj, że ubezpieczanie w Polsce, a regularna jazda w innym kraju to dość śliska sprawa - zarówno patrząc od strony ubezpieczyciela, jak i od strony regulacji prawnych poszczególnych krajów. Zwykle prawo w danym kraju pozwala tylko tymczasowo jeździć po jego drogach autem zarejestrowanym i ubezpieczonym w Polsce, a nie przez dłuższy okres.
@itam16 może spróbuj na AXA ja mam max 800zl w zeszłym roku miałem 500 nie całe i cały sekret polega na tym że podajesz np ze nie robisz więcej niż 5tys km w ciągu roku. w moim przypadku dużo obniżyli mi cenę przez to że podałem jako kierowcę głównego swojego brata który ma prawko od 2006 roku ( ),
@itam16 Ciekawe gdzie za granicą. W niektórych karach płacisz srogie kary, jeśli mieszkasz tam dłużej niż jakiś okres czasu i jeździsz samochodem zarejestrowanym w innym kraju.