Wpis z mikrobloga

Mało kto wie że pod spodem tego małego żółtego pozornie bezużytecznego #!$%@? znajduje się mały guziczek który służy do "awaryjnego" wyzwalania świateł lub do wydłużania czasu świateł lub (zazwyczaj) do niczego. Więc jeśli nie chce wam się czekać na przejściu to warto spróbować.
#lifehack #ciekawostki #warszawa #krakow
GrzegorzPorada - Mało kto wie że pod spodem tego małego żółtego pozornie bezużyteczne...

źródło: comment_XP3C8qiLiwXSRuji1Ioi4fLnuVJgO9DR.jpg

Pobierz
  • 21
@Kajakiem_przez_Tybet: a w jeszcze innych przypadkach świeci zielone dla aut, natomiast jeśli jedziesz za szybko - zmieni na czerwone, by po dwóch sekundach włączyć zielone

u mnie te przyciski działają, jeśli wieczorem/w nocy ich nie klikniesz to samochody mają zielono cały czas, a w dzień odczuwam wrażenie że pieszy > samochód na tej krzyżówce, skraca czas dla aut po naciśnięciu
@GrzegorzPorada druga guanoburza o to samo w ciągu tygodnia?

W skrócie - czasem guzik działa, czasem nie. Zależy to od programu sterowania ruchem na skrzyżowaniu, który może się zmieniać w zależności od czasu i natężenia ruchu. Jak mi sypniecie plusami to mogę dokładniej napisać jak działa skrzyżowanie i sygnalizacja bo to w sumie całkiem ciekawy temat na który wypowiada się wielu "ekspertów", którzy są wiedzę opierają na rozmowie ze szwagrem przy wódce.
@Pieron: Czyli jednak nie zrozumiałeś bo myślałeś że ja piszę o zwykłym przycisku a nie ukrytym... i oczywiście cała reszta plusuje w ciemno bo też nie zrozumiała, chociaż wydawało mi się ze jasno napisałem. Aż zrobię zdjęcie tego #!$%@? który ma przycisk pod spodem bo na pewno nie wygląda jak ten który wkleiłeś.