Wpis z mikrobloga

Wszyscy tak lewaka Gonciarza wychwalają
Zapomnieliście o tym jak zrobił film sponsorowany przez Hejtstop "stop mowie nienawiści"?
Miesiąc/dwa miesiące później publicznie na fejsie zjechał babkę która zrobiła film na YT i dostała wyróżnienie na Blog Roku.
Dupa temu Hołdysowi się zapiekła bo on żadnej nagrody nie dostał i zaczął wylewać jad na nią. (halo! sam robiłeś film o mowie nienawiści a teraz sam to robisz hipokryto?)
Gimbusiarnia tego Hołdysa zaczęła grozić tej babce, że zrezygnowała z kandydowania do głównej nagrody w swojej kategorii.

http://polscygracze.pl/wielkie-zamieszanie-wokol-gali-blog-roku-zakonczone-wycofaniem-sie-autorki-kontrowersyjnego-filmu/

Takiej osobie warto płacić 30 kafli na miesiąc?

#polskiyoutube #oswiadczenie #gonciarzlewak #youtube #bekazpodludzi #bekazlewactwa
xDawidMx - Wszyscy tak lewaka Gonciarza wychwalają
Zapomnieliście o tym jak zrobił f...
  • 20
@Micylian: większość ludzi go teraz tu wychwala bo 30k napchał do swojej kabzy a ma kontrakty z Intelami i zarabia na poziomie Gimbera czy Diody.
Jak niegdyś każdy tu wielbił pewnego vlogera z USA.
@xDawidMx: Ja odniosłem wrażenie, że tam lekko wyśmiał HejtStop. Mam na myśli ten fragment z tym komentarzem, gdzie ziomek pisze miłe rzeczy i tu nagle leci rasizmem, if u know what i mean.
Czy tylko mylne wrażenie odniosłem?