Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Mirki i Mirabelki mam już dość swojego #przegryw i #tfwnogf. Trochę czasu mi zleciało w kiepskim związku i kiedy udało mi się w końcu dojrzeć do decyzji o jego zakończeniu okazało się, że wszyscy z najbliższego kręgu już w związkach małżeńskich (do czasu kiedy człowiek nie jest sam i nie czuje tej pustki jakoś sobie tego nie uświadamia). Jako, że do tej pory wszystkie moje związki wychodziły jakoś naturalnie przez poznanie w szkole/uczelni i trochę nie mogę się w tej sytuacji odnaleźć. I właściwie zielonego pojęcia nie mam gdzie tą 2 połówkę mogę znaleźć. Studia skończone, ponad 30 na karku i wygląda na to że kto normalny w zbliżonym wieku to już w związku :/. Doradźcie proszę gdzie można spotkać jakąś sensowną 2 połówkę. Taką co to nie leci na kasę, a najlepiej sama też nieźle zarabia albo ma to w perspektywach (zarabiam nieźle (może nie wykopowe 15k ale źle nie jest) i trochę boję się sytuacji że będzie ze mną ze względu na kasę). Taką co ma w głowie poukładane, pracowitą, inteligentną z którą można pogadać, żadnych yolo, bolców na boku. Szukanie w necie jakoś do mnie nie trafia to nie jest sfera w której mógłbym się odnaleźć, bo najpierw muszę poznać kogoś lepiej żeby potem być w stanie przejść do czegoś więcej, w sytuacjach kiedy od razu wiadomo że jesteśmy na etapie weryfikowania czy 2 strona nadaje się do czegoś więcej spalam się na starcie i robię z siebie debila (#niesmialosc mocno). Zacząłem szukać okazji w których można poznać ludzi niejako naturalnie. Ale gdzie nie wychodzę to albo na tępe kary trafiam albo na kolegów z branży (IT), więc ani na dziewczynę się nie kwalifikują ;) ani za wiele wolnych znajomych z którymi by zapoznać mogli w dalszej perspektywie też nie mają :(. Ale przyszedł mi do głowy cwany plan. Skoro jako osoba z IT gdzie nie pójdę to trafiam na ludzi z IT, to może w innych branżach też są popularne jakieś eventy gdzie chodzi sporo ludzi z danej branży i może dałoby się w coś wkręcić, poszerzyć zainteresowania i może kogoś poznać bezpośrednio czy to pośrednio przez nowych znajomych :). Więc takie pytanie co w wolnym czasie (jeśli go mają ;)) robią np #lekarze #prawnicy osoby z innych branży gdzie wymagany jest intelekt i pracowitość a nie tylko talent/warunki fizyczne/znajomości z pominięciem "burżuazji" jak drogie modne knajpy, restauracje golf i stadniny ;) aż tak zajebiście to nie zarabiam i raczej celuje w spokojne nie wystawne życie w którym niczego nie brakuje, ale bez kredytów, stresu i gonitwy za kasą ;)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7
OP: No niestety w necie jak w realu gdzie nie pójdziesz/napiszesz to IT... ale trochę medyków zdaje się też się tutaj przewijało, więc może ktoś coś doradzi.. tylko błagam nie piszcie, że w szpitalu... łamać się celowo nie będę :P

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania z tą kasą myślę że bardziej chodziło o to w jaki sposób zwracasz na nią uwagę (że wgl zwracasz na nią uwagę). Ewidentnie jest to dla Ciebie bardzo ważna kwestia do tego stopnia że można odczuć takie wrażenie że dziewczyna Będzie miała wszystkie te cechy o których piszesz a nie będzie "elytą" prawnicza, lekarska to taka olejesz. Jeśli mogę dac Ci radę: postaraj się przestać myśleć o kasie i pozycji spolecznej