Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
29 lvl. i tak rozmawiam ze znajomymi, przeglądam fejsbuka i tak: ślub, ślub, ślub, ślub, ślub, ślub, ślub, ślub, ślub, ślub, ślub, ślub, ślub, ślub, ślub, ślub. a ja jestem gówno co nawet dziewczyny nie ma.

i teraz myślę że fajnie byłoby po prostu umrzeć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 21
Anon: Zmień znajomych na młodszych i problem z głowy. Myślisz ze ja tak nie mam? Rówieśnicy w wieku 24, 25 lat się zenia i robio guwniaki a ja na spokojnie. 30+ mężczyzna i 20+ kobieta - to idealny zestaw więc masz jeszcze czas.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
@AnonimoweMirkoWyznania: zakładając typowy polski scenariusz, to po narodzinach brajanka nagle zaskoczeni odkryją że życie od 1 do 1 z 30-letnim kredytem im nie pasuje. Następnie facet pojedzie za granicę pracować poniżej swoich kwalifikacji i będzie przyjeżdżał raz na miesiąc albo dłużej a żona będzie narzekała że takie życie jej nie odpowiada. Następnie albo reszta rodziny do niego dołączy albo nieogarnięty różowy będzie chciał rozwodu bo sama nie wie czego chce. I
@Izabela_Wokulska: podobno nadzieja matką głupich ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja z piwnicy nie wyszedłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc od kilku lat czasem zauważę na fb zdjęcia z dziećmi (niektóre już w wieku szkolnym), fotografowane z wszystkich stron. Ciekawi mnie jak będzie wyglądał internet jak to pokolenie dorośnie. Ci ludzie już od momentu bycia noworodkiem istnieją w sieci, ciekawe czy te dzieci same
Anon: Nie pociesze cię. Najlepiej zakładać rodzinę i robić guwniaki (jeśli chce się je mieć) mniej więcej w tym samym czasie, co reszta znajomych. Dlaczego? Wszyscy jesteśmy uziemieni w tym samym czasie, nikt nie ma czasu na częste spotykanie się a dzieci szybko rosną. Też mi znajomi zazdrościli o jak fajnie, nie masz dzieciaka na głowie, możesz robić to co ci się podoba, nie musisz się na nikogo oglądać. Ale... potem
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze kisnę z tego jak ludzie się smucą, bo "wszyscy mają tak, a ja mam inaczej / nie mam tego co wszyscy". Chłopie, żyj po swojemu, realizuj swoje plany, cele, bądź szczęśliwy z tego jak żyjesz po swojemu, własnym życiem. Potrzebujesz baby? To jej szukaj. Nie patrz na to co inni i nie próbuj się do nich upodabniać tylko i wyłącznie dlatego, że jak wszyscy coś to Ty też musisz.