Wpis z mikrobloga

Mirki dostałem właśnie od dziewczyny na ulicy kartkę z zaproszeniem na kawę i numerem, dziewczyna była bardzo średnia, no takie 4/10. Umówić się, żeby nie robić jej przykrości czy jednak olać temat, po prostu nie podoba mi się, mogłaby być moim kuzynem co najwyżej.

#podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow
BadHabit - Mirki dostałem właśnie od dziewczyny na ulicy kartkę z zaproszeniem na kaw...

źródło: comment_jTpvIDuvVm9BpBIagUyW1eK5vkADUQy3.jpg

Pobierz
  • 45
@zima65: Mendowate, zależy co masz przez to na myśli. Nie obawiam się mendowatych, miałem same praktycznie psychiczne kobiety, w dosłownym tego słowa znaczeniu ale miały naprawdę cudowną urodę.

@IspitOnYourGrave: Jak postawisz mi kawę to zrobię Ci loda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@qakk: No pewnie, nie mam co w życiu robić, brak mi atencji a moje #!$%@? sięgnęło dna ( ͡º ͜ʖ͡º) Jej charakter pisma oddaje to jak ona wygląda ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@BadHabit: przemyśl to dwa razy i przeczytaj paste ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i