Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki! Mam takie pytanko morze gupie morze mondre nie wiem.
Jakiś czas temu rozstałem się z moim #rozowypasek. Jako, że #piwnica motzno to właściwie większość moich znajomych było tak naprawdę jej znajomymi i trochę wolę ograniczyć z nimi kontakt. Żeby wyjść z #przegryw chciałbym poznać nowych znajomych. Poznałem niedawno miły #rozowypasek w dodatku takie uczciwe 8/10. Ale to nie istotne. Ona ma chłopaka, a ja po ostatnim nie mam w głowie żadnych #zwiazek na jakiś czas.
Zaprosiłem ją 2 razy na #piwo ale mnie zbyła. Na 100% nie chcę się spotkać, bo #niebieskipasek #zdrada itd.... i teraz wchodzę ja, cały na biało...

Napisać do niej to co wyżej - że chciałbym poznać po prostu kogoś nowego bez podtekstów i że nie musi się o nic obawiać z mojej strony czy to #zenua totalna #przegryw #stuleja i olać temat?
Piszę na AMW, bo wiadomo, nie ufam tym #!$%@?!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: slusznie, ze nie ufasz. Ludzie to #!$%@?! Siedz dalej w piwnicy.

A tak na poważnie... Mila i 8/10, wiec proste, ze chciałbyś puknąć. Zdrowy samiec w sile wieku nie chce seksów z fajną laską? Skoro Cie zlewa to daj jej spokój bo wyjdziesz na natręta... Poradziłbym Ci coś ale złapałem się na tym, że nie wiem gdzie poznaje się nowych ludzi... Szkoła, studia, praca... Wszystkich swoich znajomych poznałem w ten