Wpis z mikrobloga

  • 1
Ej. #leftards jak to z wami jest. Krzyczycie Proud to be lgbtqwerty...
Ale jak ktoś jest dumny ze swojego pochodzenia i tego ze jest np Polakiem to krzyczycie
"Jak mozesz byc dumnym z tego ze przypadkowo urodziles sie na danym kawalku ziemi... to taki przypadek".
Przeciez wy tez urodziliscie się przypadkowo homo. To jak to z wami jest?
#neuropa #4konserwy #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
@wodd: @SScherzo: Zacytuję siebie.

Ciekawe pytanie. Otóż w świecie przyszłości, bez nietolerancji oraz dyskryminacji nie będzie powodu, by być dumnym z orientacji seksualnej (z powodu, o którym piszesz). Będzie to rzecz absolutnie zwyczajna. Niestety, w takim świecie nie żyjemy. Przyznanie się do odmiennej orientacji jest trudne społecznie - wielu bliskich może tego nie zaakceptować, można mieć problemy z adopcją dziecka itd. Dlatego można być dumnym z otwartego przyznawania się do
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@BarekMelka spoko. Wielu moze nie akceptowac Twojego przywiazania do ojczyzny nazywajac Cię np naziolem co wodac wielokrotnie. I co teraz?
  • Odpowiedz
na danym kawalku ziemi


@wodd: W sumie to też jest głupie. Przecież bycie Polakiem to przede wszystkim kultura i poczucie pewnego interesu względem ojczyzny xDDD. Można się urodzić w #!$%@? #!$%@? Anglii a i tak być Polakiem. Czyli nie 1:1 tylko 2:0 dla nas.

  • Odpowiedz
Wielu moze nie akceptowac Twojego przywiazania do ojczyzny nazywajac Cię np naziolem co wodac wielokrotnie.


@wodd: Jak wielu? Czy twoi najbliżsi mogą odwrócić się od ciebie jak powiesz "jestem Polakiem"?
  • Odpowiedz
@wodd: Ruch "pride" ma na celu zmazanie powszechnego w wielu miejscach wstydu związanego z byciem osobą homoseksualną, a nie z jakąś "dumą" rozumianą jako bycie dumnym ze swoich osiągnięć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BarekMelka hmmm. Wielu znajomych sie odwrociło jak zacząłem mówić o dumie z tego ze jestem Polakiem. Wielu ludzi postrzega mnie gdy mówie o dumie z kultury czy osiągnięć jako typa który zaraz chce gazować murzynów i żydów mimo ze obydwie grupy mi wiszą bo skupiam się na tworzeniu "polskosci" a nie bieganiem za innymi z pałą i laniu ich po lbach.

@rzep a patriotyzm ma na celu kultywowanie historii osiągnięć danego narodu.
  • Odpowiedz
a patriotyzm ma na celu kultywowanie historii osiągnięć danego narodu. Jednak ostatnio patriotyzm jest nazywany faszyzmem nazizmem itp.


@wodd: Nikt nie ma nic przeciwko takiemu patriotyzmowi. Faszyzmem czy nazizmem nazywany jest "patriotyzm" w wykonaniu ONR i im podobnych.
  • Odpowiedz