Wpis z mikrobloga

@hepihipi: a to mnie sie udalo troche zrzucic... Mniej cukru + lzejsze kolacje i jakies bieganko... Tyle, ze ja zszedlem z 75kg do 66kg :P 176cm here :P ale plaskiego brzucha dalej nie mialem i wrocilem teraz do 69kg...
@enron: ja na przyklad lubie podwiniete rekawy... W nienawisci fo krotkich - tak zostalem wychowany


@neo_vir: nie żebym uważał krótkie za szczyt elegancji - ale lepszy facet w krótkim rękawie niż zapocony w długim ;)
A podwijanie rękawów po prostu jest niewygodne - chyba że masz jakąś źle dopasowaną koszulę.
@lizakoo: Wiesz, jak idziesz na działkę kosić trawę, to bez sensu zakładać krawat. :D Ale faktem jest, że różowe dokonują wstępnej oceny po tym jak mężczyzna wygląda. Jak zaczepisz różową, w eleganckim ubraniu to większa szansa, że się tobą zainteresuje :D Za to jak zrobisz to samo w tiszercie z chwytliwym napisem " Piwo to moje paliwo" to cie jeszcze zwyzywa. Niezależnie od tego jakby czysty ten tiszert nie był:D
@
@kamila-rodowicz: obejrzałem kilkaset zdjęć na google, dla mnie gościu nie ma stylu, jest zwykłym szarakiem. Koleś nosi się w białym, szarym, niebieskim albo czarnym t-shircie bez nadruków oraz zwykłych jeansach lub szarych chinosach, nic co można by nazwać "stylem".
@neo_vir: no ja się pocę jak diabli, więc mam swój próg termiczny powyżej którego długą koszulę zakładam tylko pod przymusem ;) Wszyscy mnie zawsze besztają że im przeze mnie zimno...
@Dantalia: aktualnie trochę wystaje mi brzuszek, różowy nie miał z tym problemu po jej wstępnej analizie, a później wspólnie poszliśmy na to aby nie jeść fastfood'ów/słodyczy i zacząłem ćwiczyć. Raczej jej 'wstępna analiza' polegała na tym czy jestem dobry chłopak i jak się zachowuję. Nie każdy człowiek musi być ideałem w idealnym stroju. Może być to casual, a i tak może być to lepsze niż buc w vistuli
@Ornament:

15 kilo temu chodziłem cały czas ubrany elegancko i na kobietach nie robiło to w ogóle wrażenia. Schudłem, nabrałem mięśni, teraz przychodzę do pracy w krótkich spodenkach, koszulce bez rękawów z napisem "sea/you/beach" i cieszę się o wiele większym zainteresowaniem niż wtedy.

Wnioskowanie w stylu słynnego radzieckiego naukowca, brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@greyson:

Dodatkowe kilogramy mięcha dodały mu pewnie także pewności siebie.

No, i zapewne stąd większa popularność u płci pięknej. A nie stąd, że koszula do dupy, a krótkie spodnie super.
@nint: Pozwól, że zapytam - gdybyś poznała takiego przystojnego (albo trochę brzydkiego) jegomościa, ubranego jak Pan na zdjęciu i po krótkiej pogawędce dowiedziałabyś się, że nie jest Senior Managerem, księgowym w banku, nie działa w jakimś start-upie czy nie posiada własnej firmy, tylko jest magazynierem w Biedronce albo pracuje na taśmie produkcyjnej za minimalną krajową to czy nie uznałabyś tego za pretensjonalne, albo za fałszowanie statusu społecznego?

Nie czepiam się Ciebie,
@Dutch: Ale on przecież tego nie sugerował. Raczej stwierdził tylko, że dla kobiety lepiej być pakerem w casualowej koszulce niż eleganckim stulejarzem.
@greyson:
I w ten sposób sugerował, że nie warto się elegancko ubierać.
A warto, bo lepiej być dobrze ubranym stulejarzem, niż stulejarzem w wypłowiałej koszulce Vadera.

Porównywanie sytuacji stulejarz ubrany w X vs. paker ubrany w Y nie ma na starcie żadnego sensu.
@SScherzo: Możliwe, że to była już skrajność, ale w sumie miałam okazje spotkać się z gościem, który na randkę tak się ubrał. I niestety, pierwsze wrażenie zrobił tak tragiczne, że nawet gdyby z pamięci zaczął recytować Hamleta, to i tak patrzyłabym na niego przez pryzmat tej koszulki. Tak czy inaczej wychodzę z założenia, że nie trzeba codziennie paradować w garniturze, ale są sytuacje, w których po prostu powinno się zainwestować w
@nint: Dla mnie spoko ale z jeansowymi spodniami - te od garnituru zaraz brudzę tonerem, smarem czy coś, a szkoda ich prać bo się szybko niszczą. Nawarzyłaś piwa, to teraz czytaj to wszystko. :D

@Cuntenti: @Shmit: Piękne z was chłopaki XD Shmit ty byś Kalgon zaczął brać czy tam jakieś ruchy bo Ci bęben powoli wywala. :P