Wpis z mikrobloga

Jest coś szalenie przykrego w reakcji ludzi na ostatnią akcję youtube'a. Przeraża mnie ludzka nienawiść do osób o odmiennych preferencjach seksualnych. Już pal licho homoseksualizm, bo to jest akceptowane przez większość społeczeństwa, ale co dopiero mają o sobie powiedzieć osoby transpłciowe? To musi być ogromna tragedia aby urodzić się w ciele mężczyzny a mieć kobiecą osobowość i na odwrót. Takim ludziom należy współczuć, tolerować, a nie obrzucać błotem i życzyć rychłej śmierci tak jak robią to youtuberzy oraz użytkownicy wykopu. Ta nienawiść bierze się z braku edukacji, bo ci ludzie wciąż myślą, że istnieją tylko 2 płci - kobieta i mężczyzna, i o wszystkim decyduje zawartość krocza. Niestety, mam przykrą wiadomość - nauka przez ostatnie 100 lat poszła mocno do przodu i dziś już wiemy, że ludzka płciowość oraz seksualność jest o wiele bardziej skomplikowana. Zgodnie z ostatnimi badaniami odstępem od normy są raczej ludzie w 100% heteroseksualni, zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Większość ludzi jest biseksualna, zwłaszcza kobiety, u których ten wskaźnik wynosi prawie 90%. Każdy człowiek rodzi się podatny na piękno ludzkiego ciała i dopiero społeczeństwo wdraża nam kto może się nam podobać, a kto nie. Istnieje cała masa heteroseksualnych mężczyzn, którzy nigdy nie pomyśleliby o seksie z mężczyzną, mimo że szybciej bije im serce na widok przystojnego modela lub przyjemności związanej z seksem analnym - wypierają jednak takie myśli, mimo że dobrze wiedzą, iż męski punkt G znajduje się w odbycie. Kobiety? Każdy widzi, że są biseksualne czemu trudno się dziwić, bo kobiety są bardzo piękne. Skąd zatem ta nienawiść? Skąd nawoływanie do mordów osób transpłciowych czy homoseksualnych? I ta radość po zamachach w Orlando.. Gardzę takimi ludźmi i wcale bym się nie zdziwił gdyby niektórzy z nich byli jak ten zamachowiec, w głębi serca czując, że nie są w 100% heteroseksualni, ale wypierają to przez jawną nienawiść do osób LGBT. Różnorodność jest piękna. Ciekawe co tacy wyśmiewacze by zrobili gdyby urodziło im się transpłciowe dziecko lub homoseksualne. Wyrzekliby się czy zaakceptowali? Bardzo to wszystko przykre.
#oswiadczenie #lgbt #youtube #niebieskiepaski #rozowepaski #seks #4konserwy
  • 70
  • Odpowiedz
@LudzkieScierwo: Ok, jesli ktos rodzi sie w meskim ciele, a ma kobiecy umysl, to jest ok.

A jesli ktos rodzi sie w ludzkim ciele, ale czuje ze jest golebiem, to tez?

A co jesli ktos urodzi sie Jankiem, a czuje ze jest Jezusem?

Czy chuda osoba w grubym ciele zasluguje na to by zaakceptowac jej bulimie?

Czy powinnismy alceptowac to, co ktos mowi, czy to, jak naprawde jest?

Moze lepiej pomoc
  • Odpowiedz
@CynicznySkurczybyk: Człowiek nie może czuć się gołębiem, ponieważ dzieli nas kod genetyczny oraz wnętrze mózgu. Przypadki Jezusa i bulimii to bardzo tani chwyt, stać Cię na więcej. Kanał Pidgeon który wrzuciłeś to groteskowa forma zaklamywania rzeczywistości, choć czasem ma rację, przyznaję. Nie ma jej jednak w przypadku transgenderyzmu, tego bełkotu nie da się słuchać i w komentarzu został 'zmasakrowany'.
  • Odpowiedz
@LudzkieScierwo: Ujmę to tak.
Inaczej wygląda sprawa, kiedy taka osoba powie

tak, jestem gejem


albo

tak, jestem transseksualny


Dla takich ludzi, którzy się z tym nie afiszują, tylko żyją własnym życiem, którzy akceptują innych i jedyne co oczekują to po prostu akceptacji - szacunek dla takich ludzi.

Ale jak mi grupa wyskakuje z tęczowymi flagami, facet na szpilkach z make-upem, nie ogolony, zaczyna mnie łapać za ramię i napieprzać salwę, jakie
  • Odpowiedz
@oreze: a faszyści mogą maszerować 11 listopada? Trzeba głośno mówić o dyskryminacji i walczyć z tym zaściankowym, konserwatywnym podejściem.

Thus spoke biały heteroseksualny facet.
  • Odpowiedz