Wpis z mikrobloga

@ObiKenobi: Weź w ogóle nie gadaj :<
Kiedyś pracowałam w małym pomieszczeniu z głupimi ludźmi, napieprzało słońcem cały dzień, jak nie przez przednie okna rano to przez te drugie resztę dnia, żyć się nie dało, dwa klimatyzatory stały, ja zawsze przychodziłam i włączałam, ale zaraz przychodził ktoś cały popłakany że zimno i będziemy chorzy więc wyłączymy klinę i ON OTWORZY DRZWI NA DWÓR ŻEBY BYŁO CHŁODNIEJ (°°
  • Odpowiedz
  • 12
@ObiKenobi ale wiesz jak działa klimatyzacja? Jak ustawisz 23 stopnie, to urządzenie dąży do tego, żeby taka temperatura była w pomieszczeniu. Więc na początku #!$%@? zimnem, a nie letnim wiaterkiem 23 stopnie.

Ogólnie to u mnie ludzie w pracy są wyrozumiali i zarówno ja jak i oni nie mamy problemu w walce o klimatyzację xD przy czym ja lubie niskie temperatury. Zmień pracę.
  • Odpowiedz
@ObiKenobi: u mnie ten co mu wiecznie zimno od klimy przynosi sobie zawsze na lato polarek i zakłada w kryzysowych momentach, wszyscy są szczęśliwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ObiKenobi: Moim zdaniem 22 stopnie to jednak trochę zimno. Ale jak parę osób pisało, zależy jak ta temperatura się de facto rozkłada w pomieszczeniach. Np. jak ja pracowałam w biurze (krótko bo krótko, ale się zdarzyło), było niby ustawione 27 stopni, ale i tak zimno, nie wiem, może dlatego, że na mnie wiało, w każdym razie brałam ze sobą zawsze sweter, ale byli też ludzie, którzy siedzieli pod kocykami.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: 22 stopnie to optymalna temperatura do pracy i nie wiało już, bo klima nie chodzi na 100% po 5h chłodzenia. Po tym czasie pomieszczenie zdarzyło się ochłodzić a klima działała na wolnych obrotach, więc nie wiało po 5h.
  • Odpowiedz
@ObiKenobi: ja mam w pracy 3 suszarki, 2 piece na 1000 i 750 stopni i stapiarkę, do tego okna na południe. Klimatyzacja tylko w jednym pomieszczeniu. Gorzej maja chyba tylko w jakiejś hucie.
  • Odpowiedz
@ObiKenobi: dopóki jest na sztywno na chłodzenie to będzie robić zimniej niż jest ustawiona bo to tak już działa. A jak ktoś siedzi bezposrednio pod to bedzie zimno. Wiem, bo też mnie to kiedyś dziwiło a potem zmieniliśmy biuro i to ja jestem na miejscu gdzie klima napieprza najbardziej
  • Odpowiedz