Wpis z mikrobloga

@cuntbrah: ty masz czelność być różowym i nie wiedzieć że kotlety teź marynować moźna w mleku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To takie pytanie czy wiesz że można np kotlety z piersi z kurczaka zamiast w jajku i bułce tartej obtaczać w majonezie i bułce? Brzmi niezdrowo lecz jest #!$%@? soczyste i delikatne mięsko wtedy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cuntbrah to #!$%@? bulki bez glutenu w swojej piwnicy i jak nic madrego do przekazania nie masz - nie pisz. Smakowalo, dobre, a rozumny jestem
  • Odpowiedz
@cuntbrah: Wiesz rozczaruje cie... Powiedz mi czy masz oczy z przodu twarzy czy po bokach? Masz kły?
Więc jeśli w obu przypadkach odpowiedz brzmi tak to jesteś potomkiem mięsożerców. Osadowienie oczu z przodu głowy pomagało w łapaniu zwierzyny. Oczy osadzone po bokach #!$%@?ą ofiary czytaj roślinożerców, miały tak po to by mogły szybko zobaczyć nadchodzące zagrożenie. Natomiast kły i siekacze pomagały w rozszarpywaniu mięsa...

Także ten... Twój argument jest inwalidą z
Diamonddog - @cuntbrah: Wiesz rozczaruje cie... Powiedz mi czy masz oczy z przodu twa...

źródło: comment_o6CH0NZYK5nzjb53AyTbdK0PnuysJTd7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TRop3r: Typowe dla biedy umysłowej, żeby wegetarianizm utożsamiać z #!$%@? trawy albo bulek bezglutenowych. Jak kiedyś Twoje gusta kulinarne wykroczą poza kotleta schabowego to pogadamy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rain_: To prawda, ich dieta bardzo przypomina ludzką. Słyszałem też, że jakieś stado szympansów nauczyło się polować. Co nie zmienia faktu, że małpy człekokształtne wyewoluowały jako zwierzęta, których głównym pokarmem był pokarm roślinny.
  • Odpowiedz