Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po obejrzeniu tego znaleziska http://www.wykop.pl/link/3236549/kobieta-daje-sie-publicznie-obmacywac-po-piersiach-i-waginie-video/ a raczej po przeczytaniu komentarzy naszły mnie pewne, dość przykre przemyślenia. Świat schodzi na psy. I nie dlatego, że jakaś babka daje sie macać po cipie obcym ludziom, ale dlatego, że inni to pochwalają i jeszcze padały komentarze typu "bierzcie z niej przykład". Ktoś kiedyś napisał bardzo trafny komentarz na ten temat, coś o kulcie kure**wa w dzisiejszych czasach. Wręcz jak nie pokazujesz dupy i cycków to możesz czuc sie gorsza. Dla mnie ten cały performance jest obrzydliwy. Ta kobieta niczym nie różni się od prostytutki, tylko ze zamiast pieniedzy zbiera sławe i wyświetlenia na yt. A wy mi piszecie, że mam z niej brać przykład...I żeby było jasne-nie ma zamiaru nikomu zabraniać chodzić gołym po ulicy, kazdy moze robic co chce, ale po prostu szokuje mnie fakt jak bardzo takie zachowanie jest pochwalane. Mam wrażenie jakby ludzie teraz zachęcali do sprzedawania swojego ciała czy to za pieniądze, czy za plusy czy cokolwiek innego. Źle mi sie żyje w takim świecie pozbawionym wartości. Najgorsze, że ta feminazistka sama z siebie zrobiła rzecz, do pomacania dla obcych oblesnych facetów. Sama pozbawia się jakielkolwiek intymności twierdząc, ze to jest takie wyzwolone i lepsze. I jeszcze jest z tego dumna i inni też to pochwalają. O co tu chodzi? Czy naprawde juz nie ma żadnych wartosci? #rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Po obejrzeniu tego znaleziska http:...

źródło: comment_NXP4ixfOptZt3mMlxbQZgsZbnxJBLfyK.jpg

Pobierz
  • 69
@AnonimoweMirkoWyznania: W XIX wieku ludzie oburzali się mówiąc "świat upada bo kobiety wchodząc na rowery odsłaniają łydki i wielu osobom to nie przeszkadza! Czy już nie ma żadnych wartości?!" Ludzkie ciało nie powinno stanowić żadnego tabu, szczególnie, że nie stanowi już żadnej tajemnicy - obejrzenie nagiej kobiety zajmuje 30 sekund.

Dzięki temu prawdziwą prywatność i wartość osoby wytwarza się przez osobowość - i to jest dobra zmiana.
@Asterling: Nie mam problemu z opalaniem się nago na plaży, czy przy moich znajomych. Tutaj nie wrzucę, z takiego samego powodu jak nie wrzucę twarzy - zależy mi na anonimowości, nie mam ochoty słuchać miliarda komentarzy na temat swojego ciała, czy twarzy.

@SzarlottaS - a czemu rowerów nie nazywa się motocykle? Oba maja dwa koła i oba służą do szybszego przemieszczania się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SzarlottaS: Tancerze też zarabiają na życie swoim ciałem, ich też już można prostytutkami nazywać?
@Asterling: XDD

Może to źle ująłem - taki stan obecnie nie obowiązuje, ale ku temu dąży caly liberalny świat, grupowe, nagie opalanie czy wypoczywanie na Zachodzie jest popularne od bardzo dawna. Ale tak samo jak nie wstydzę się wyjść na miasto z odsłoniętą twarzą, ale do internetu jej nie wrzucam, to nie wstydzę się opalać nago,