Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po obejrzeniu tego znaleziska http://www.wykop.pl/link/3236549/kobieta-daje-sie-publicznie-obmacywac-po-piersiach-i-waginie-video/ a raczej po przeczytaniu komentarzy naszły mnie pewne, dość przykre przemyślenia. Świat schodzi na psy. I nie dlatego, że jakaś babka daje sie macać po cipie obcym ludziom, ale dlatego, że inni to pochwalają i jeszcze padały komentarze typu "bierzcie z niej przykład". Ktoś kiedyś napisał bardzo trafny komentarz na ten temat, coś o kulcie kure**wa w dzisiejszych czasach. Wręcz jak nie pokazujesz dupy i cycków to możesz czuc sie gorsza. Dla mnie ten cały performance jest obrzydliwy. Ta kobieta niczym nie różni się od prostytutki, tylko ze zamiast pieniedzy zbiera sławe i wyświetlenia na yt. A wy mi piszecie, że mam z niej brać przykład...I żeby było jasne-nie ma zamiaru nikomu zabraniać chodzić gołym po ulicy, kazdy moze robic co chce, ale po prostu szokuje mnie fakt jak bardzo takie zachowanie jest pochwalane. Mam wrażenie jakby ludzie teraz zachęcali do sprzedawania swojego ciała czy to za pieniądze, czy za plusy czy cokolwiek innego. Źle mi sie żyje w takim świecie pozbawionym wartości. Najgorsze, że ta feminazistka sama z siebie zrobiła rzecz, do pomacania dla obcych oblesnych facetów. Sama pozbawia się jakielkolwiek intymności twierdząc, ze to jest takie wyzwolone i lepsze. I jeszcze jest z tego dumna i inni też to pochwalają. O co tu chodzi? Czy naprawde juz nie ma żadnych wartosci? #rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Po obejrzeniu tego znaleziska http:...

źródło: comment_NXP4ixfOptZt3mMlxbQZgsZbnxJBLfyK.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nigga, świat nie upada... To co robisz to oceniasz sytuacja z perspektywy dominującego standardu panującego w kulturze. Ruchy konntrkultury zawsze były i będą. I owszem możemy być stronniczy starając się oceniać opisywany przez Ciebie precedens w kategoriach dobra lub zła (np. dla społeczeństwa). Ale to niczego nie zmienia, wszystkie wnioski można sobie w dupę wsadzić. I tak umrzemy i nic po nas nie zostanie. Zmierzam do tego że ewaluacja świata
  • Odpowiedz
@koroluk

Każda kobieta jest dziwką. Z definicji

Mój misio świadczy mi usługę w postaci bycia kochanym, to ja mu wyświadczę usługę w postaci loda z połykiem.

Niczym się to nie różni od dawania za kasę.

Współczuję twojej samotności lub twojej przyszłej dziewczynie. Widać że dzisiaj jesteś sam i nie rozumiesz miłości.
Proponuję - zmień na początku język na trochę bardziej normalny, to może pomóc w znalezieniu kogoś wartościowego- :)
  • Odpowiedz
Hipokryt z Abwehry : Bo to jest ześwirowane. Wszystko powinno mieć swoje miejsce. Jak ktos lubi takie zabawy, to proszę bardzo, są swingers-cluby, można pomacać, poruchać, co zechcecie. Właśnie wszystkie te parady, "sztuka" i "łamanie tabu" jest dla mnie śmieszne, bo to jedyny sposób by zwrócić na siebie uwagę ludzi, którzy nie mają nic więcej do zaoferowania. Głęboko gardzę. I kolejny raz pojawia się moje ulubione przysłowie dot. takich zachowań...

"Hipokryzja to
  • Odpowiedz
Raczej chodzi o przesunięcie granicy - sprowokowanie dyskusji o tym, że w wielu sytuacjach nasz wstyd przed dotykaniem czy pokazywaniem ciała (plaża jako najprostszy przykład) jest absurdalny.


@CrtZ: Kwintesencja XXI wieku. Weźcie te swoje fanaberie pochowajcie do kieszeni i dajcie żyć innym ludziom bez narzucania im swoich nowoczesnych "wartości", bo tak naprawdę to sami nie wiecie czego chcecie. Każdy ma w poważaniu jak się prowadzicie, ale nie, musicie wyleźć na ulicę
  • Odpowiedz
udzkie ciało nie powinno stanowić żadnego tabu,


@CrtZ: tu nie chodzi o tabu, tylko odroznienie nas od zwierzat.. mozesz sie cofac do poziomu wlasnego psa. bo poki co tak swiat wyglada
fb i ogladanie galerii = obczajanie = wachanie sobie dup u zwierzat
lajkowanie i zdobywanie likow = karmienie egocentryzmu i samozachwyt = najniższe instynkty
swiat dyktowany seksem = jeszcze nizsze standardy

a tak ciekawostka, to ze nie staje sie tabu
  • Odpowiedz
@vasil:

aktualnie ludzie 2 razy rzadziej uprawiaja sex niz to bylo dekade temu


Ale przecież to nie wynika z faktu jakiejś większej zachowawczości, czy pruderyjności, ani z tabu.

Seks sam w sobie jest zwierzęcy, czy w imię "nie zniżania się do poziomu własnego psa" nie będziesz brał dziewczyny na pieska?
  • Odpowiedz
Anon: Ciekawe co by Mireczki powiedzialy jakby to facet tak chodzil ze skrzyneczka i kobiety by mogly sobie prącie dotknąc... Hur duur dziwki. XD
Juz nie mowie o tym ze do macania kobiety na ulicy są pierwsi a potem Ja chce miec dziewice za zone, w 100% "czysta" xd

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ktoś wyżej wspomniał o Islamie - zabawne, że w europie kobiety w chustach na głowie są uważane za zacofane dzikuski, a baba dajaca się macać po pierogu przechodniom to "nowoczesna performerka", kobieta wyzwolona i jeszcze każdy ja tu chwali. To nie jest normalne.
  • Odpowiedz
@CrtZ:
@SzarlottaS:
@AnonimoweMirkoWyznania:

Juz nie mowie o tym ze do macania kobiety na ulicy są pierwsi a potem Ja chce miec dziewice za zone, w 100% "czysta" xd

Ale o to się właśnie rozbija i to jest ostrzeżenie, jakie mówią bardziej konserwatywne osoby!

Tzw. szmaty są super-fajne, jeśli chce się kogoś na raz. Albo na parę razy, ale bez żadnych zobowiązań. To, że takie laski istnieją, samo w sobie
  • Odpowiedz
To jest efekt upadku zachodniej cywilizacji i napływu kultury 3 świata. Do tego dodaj feminizm 21 wieku i masz efekt. Chamstwo, pospólstwo i bycze karki z iq <75 będą ci wmawiać, że jesteś jakąś stuleją czy innym cudakiem.
  • Odpowiedz
  • 0
No ale przyznajcie że i tak byście włożyli tam swoje łapy.. czy to różowy czy niebieski. Czy to z czystej ciekawości ludzkiego ciała, czy spełnienia swoich ukrytych fantazji, czy by po raz pierwszy dotknąć nagiego kobiecego ciała, wy małe zboczuszki kłamczuszki ʕʔ
  • Odpowiedz
Raczej chodzi o przesunięcie granicy - sprowokowanie dyskusji o tym, że w wielu sytuacjach nasz wstyd przed dotykaniem czy pokazywaniem ciała (plaża jako najprostszy przykład) jest absurdalny.


@CrtZ: Wstyd związany z prezentowaniem ciała był cechą każdego postępu cywilizacyjnego. Czy to w Europie, czy w Azji, wszystkie cywilizacje wraz z rozwojem ubierały ludzi w coraz więcej ubrań i nakładały restrykcje na ich zachowanie. Paradowanie nago ma gówno wspólnego z postępem, tak robią
  • Odpowiedz
Ludzkie ciało nie powinno stanowić żadnego tabu, szczególnie, że nie stanowi już żadnej tajemnicy - obejrzenie nagiej kobiety zajmuje 30 sekund.


@CrtZ: Ludzkie ciało nie powinno być tabu w świecie rzeczywistym, ale w internecie już tak? Podobnie jak koledzy wyżej, nie bardzo rozumiem Twoją logikę i brać chęci wrzucenia nagiego zdjęcia, skoro nie powinno to być tabu i skoro nie jest to Twoja prywatność. Zwłaszcza, że nikt Cię tutaj o zdjęcie
  • Odpowiedz