Wpis z mikrobloga

96094,17 - 2,87 = 96091,30

Tydzień 5, trening 2. Czyżby znów pulsometr błędnie czytał dane? Jutro przetestuję na rowerze, a w niedziele będzie testowany na innej osobie.
Jest jakiś sposób na skurcz?


Statystyki:

Dystans: 2.87 km
Wertykalnie: 0m(↑0m/↓0m)
Czas: ◷00:23:20
Średnie tempo: 8:08 min/km
Średnia prędkość: 7,37 km/h
Kalorie: 24 kcal
Średni puls: ❤72bpm
Maksymalny puls: ❤111bpm

#sztafeta #ruszwarszawa #biegajzwykopem

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 14
@cm123: Taka czekolada gorzka firmy np. Wawel (90% kakao) to produkt daleki w smaku od słodyczy ;) Ale to też zależy od definicji "słodyczy" - jeśli to coś co ma dużo cukru w swoim składzie, to czekolada ta raczej się nie kwalifikuje, bo ma go w śladowych ilościach. Ale jeśli to coś, co osładza twoje życie / poprawia ogólne samopoczucie - to tutaj może się załapać :)
Wcinaj również pestki dynii
@cm123: Jeśli znudzi Ci się czekolada polecam koktajle z dwoma naprawdę wielkimi łyżkami kakao. Zawsze robię sobie taki po bieganiu z ogromną ilością kakao, a teraz w takie upały pić koktajl z lodem, to marzenie. I taniej niż czekolada ;)
@cm123: oprogramowanie potrzebuje pewnego czasu aby stwierdzić, że się już nie przemieszczasz, nie wiem jak wiele bo nie sprawdzałem czy to jest kilka sekund czy więcej, jesteś pewna, czas się w ogóle nie zatrzymuje?
Czyżby znów pulsometr błędnie czytał dane?


@cm123: na mój gust - tak. Nawet jeśli, jak piszesz, robiłaś pauzy - to między nimi wskazanie powinno być w miarę odpowiadające rzeczywistości (o ile aktywność między pauzami nie trwała zbyt krótko). Co to jest za pulsometr?