Wpis z mikrobloga

Mirki nie wiem jak się zapatrujecie na księgarnię Helion, ale powiem Wam że zasługują na kilka plusów.

Nie dość że kupiłem 2 książki w cenie jednej, to jeszcze jak je poczta w transporcie poturbowała to wymienili mi na nowe tego samego dnia chociaż wcale o to nie prosiłem, i to zupełnie za darmo, ba nawet za odesłanie poturbowanych nie musiałem płacić.

Dajcie parę plusów żeby wyszło w gorące za taką postawę i niech #januszebiznesu się od nich uczą.

#ksiazki #programowanie
Ceg - Mirki nie wiem jak się zapatrujecie na księgarnię Helion, ale powiem Wam że zas...

źródło: comment_3Vo1FWkILzqWjYFTI6AMWuIU67MoGj4J.jpg

Pobierz
  • 8
@slucham-psa-jak-gra: no coś w tym jest, ale jeśli chodzi o niektóre książki to lepiej chyba czytać po polsku. W sensie książki które bezpośrednio nie dotyczą jakiegoś języka programowania tylko zarządzania, organizacji kodu itp.
@Ceg: wydaje mi się, że nawet takie dość luźno związane z programowaniem lepiej czytać w orginale, po pierwsze unikamy tłumaczenia, które nie zawsze jest idealne, a po drugie jednak w tej branży to prawie cała terminologia jest po angielsku i nie ma co sobie dupy zawracać polskimi odpowiednikami