Wpis z mikrobloga

Niestety stało się to co wiele osób przewidywało. Prawactwo powoli uświadamia sobie, że dla Anglika patolka z Polski jest tym co dla nas muzułmanie. Pewnie powiecie, że przecież nie wolno oceniać wszystkich Polaków przez pryzmat grupki patusów hehe śmieszne, bo jak się rozmawia o Arabach to słyszy się coś zupełnie odwrotnego. Teraz zobaczycie ile jest warta ta wasza husarska walka z nachodźcami, bo jak widać bardziej chcą wykopać Polaków niż Arabów.

Ps. I nie śmieję się z tego, że wielu rodaków może ucierpieć z powodu brexit, ale z tego, że niektórym się wydawało, że Wielka Brytania krytykuje unię z tych samych powodów co my. Polacy sami wspierali ruchy krytycznie odnoszące się do emigrantów ze wschodu to mają za swoje.

#polityka #neuropa #przemyslenia
  • 21
  • Odpowiedz
@FireDash: Och, pyszny, kolego — jak zwykle pewien kontekst, jak to bywa w przypadku analiz spraw jednoznacznie zabarwionych nieuniknionym napięciem wewnętrznym, które stanowi o kwintesencji tego, o czym jest dana rozmowa, umyka, a który to kontekst umożliwia lepsze rozpoznanie warunków omawianych. Prawa geografii sakralnej jasno stwierdzają, że ocena migracji ludności niechrześcijańskich będzie, była i jest zupełnie odrębną kategorią empiryczną, niż migracja ludności niechrześcijańskiej choć dalej postabrahamicznej — zasadniczą różnicą jest różnica
  • Odpowiedz
@komitet_figli: Ot i tyle można powiedzieć na ten temat. Ja pamiętam kto u mnie po liceum wyjecał do Holandii pracować na rybach i palić jointy, albo do Anglii na przysłowiowy zmywak czy magazyn. W większości patola.
  • Odpowiedz
@FireDash: a to nie jest tak że zobaczyłeś 3 wykopy w tej tematyce w ostatnim czasie z czego 1 był nieprawdziwy (ten o pobiciu) i dokonałeś ekstrapolacji na cały naród Angielski ?
A teraz jak kula śniegowa ten fakt rośnie za sprawą samo potwierdzających się postów, zamiast jakiegokolwiek dowodu ?

pytam, bo po prostu nie wiem jaka jest prawda, ale skoro mówisz o jakimś "uświadamianiu" to podaj dowody proszę, ja ich
  • Odpowiedz
@jakubito: A jeśli na celu jest, poza informacją i wymiarem opiniotwórczym, umożliwienie doświadczenia nieosiągalnego w ramach skrótowej, czyli pozbawionej literackości, komunikacji czyli radości z czytania tekstu będącego namiastką tego, co jest nieobecne, a wymienione wcześniej, w Internecie i jego typowej wymiany poglądów?

  • Odpowiedz
@nieublagany_ciezar_chwili: No jeżeli chcesz dać upust swoim literackim ciągotom to spoko. Uważam jednak, że najlepszym miejscem do tego są własne wpisy i własny tag, zamiast spamować tym u kogoś, chyba że to wpis miłośników werbalizmów lub kącik literatów. Sam pisałem parę "przegadanych" tekstów, ale na własnym polu. Ten rodzaj zachowania można zauważyć nawet wśród dobrych oratorów. Jak prowadzą swój wykład to nawalają kilka godzin bez przerwy stosując porównania homeryckie, a jak
  • Odpowiedz
@kalpaucjusz: Tu nie chodzi o to czyja to sprawa, chodzi o to, że Polakom wydaje się, że są lepsi od reszty imigrantów, a dla Anglika wszystko jedno, bo patusów jest pełno wśród każdej nacji.
  • Odpowiedz