Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem
Archon, Z500, MG Projekt, DobreDomy.pl, jakieś inne? Czy któreś z tych biur projektowych jest w jakiś sposób lepsze/inne od pozostałych i w wyborze projektu lepiej skoncentrować się na jego ofercie, czy też kompletnie nie ma to znaczenia, wszędzie znajdę projekty podobne jakościowo?
  • 8
zrob test. albo poszperaj w moich komentarzach dotyczacy arch. i zobacz ile z tych domow ma tak ze balkon z pokoju jest laczony z lazienka. tak ze ktos sie kapie a ktos moze go podgladac. ogolem poziom tych domow oceniac nalezy nisko. choc przyznam ze z raz czy dwa zaskoczylem sie pozytywnie
@pr0t3r: Na szczęście nie dokonałem jeszcze żadnego wyboru, dopiero powoli krystalizuje mi się wizja tego, co chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale uwagi cenne i pewnie będę chciał jeszcze. Tylko z tym oknem z łazienki na balkon to bym jednak nie przesadzał, folia mleczna na szybę za 20 zł rozwiązuje problem.
serio tego chcesz ? jeżeli ktoś nie przemyślał takiego elementu to niczego nie przemyślał jak to projektował, Takich błędów nie popełniają nawet studenci na 1 roku.
@o_40855:
@o_40855: Najwyższy poziom trzymają Archon i Z500, najmniej błędów zawierają ich projekty w moim odczuciu, podejście do klienta też bardzo dobre choć Archon tutaj stoi nieco wyżej pod tym względem. Poziom biur z typówkami stoi na bardzo różnym poziomie, niektórych biura i projekty typowe to istne dno ale o tym nie dowiesz się z ich ładnych i kolorowych stron internetowych.