Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: Nie skłamałam w żadnej kwestii i nie jestem w błędzie. To Ty masz ból dupy bo powiedziałam prawdę. Nieważne jak będziesz tych butów używał, i tak będą brudne i szare po jakimś czasie. No chyba, że tylko z samochodu do samochodu, a potem stawiasz je na półeczce.
  • Odpowiedz
@CommonBullet: Gdyby to jeszcze byli samce alfa ;D Samiec alfa ubiera się jak chce, robi co chce i gówno go interesuje czy koleś siedzący naprzeciwko w tramwaju ma wąskie spodnie. Bo zazwyczaj ludzie z fajnym życiem nie interesują się życiem innych, tylko swoim. Ja tu raczej wyczuwam ból dupska stulejek i piwniczanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: chociaż w sumie dobrze to ująłeś "wykopowych samców alfa", to
  • Odpowiedz
Po raz kolejny uświadamiam się, że najbardziej #!$%@? tagami na wykopie są nie te związane z anime, nie ten związany ze związkami, różowymipaskami, anonimowymiwyznaniami, ale modamęska i mu pokrewne. Poziom waszego ekskluzywnego #!$%@? w doradzaniu innym, we wścieku waszych męskich macic, jak i w waszych eskperckich poglądach, wyczuciu klasy, mody, jednej niepodważalnej racji, debat o spodniach, butach, zagięciach koszuli tak by było fit, rzucaniu nazw których normalny facet nie rozumie, jest niesamowity.
  • Odpowiedz