Wpis z mikrobloga

@Letoo: Mam ten model (tylko w kolorze grafitowym) od 6 lat i używam tych butów na zmianę z jeszcze 3 innymi letnimi butami i są rewelacyjne. Po wyczyszczeniu i wypastowaniu wyglądają niemal jak nowe. Są skórzane więc są bardzo wygodne i stopa w nich się nie poci i nie grzeje tak jak w plastikach.
@Letoo: też mam biomy ale troszkę inne. Są zajebiście wygodne. Tych co pokazujesz nie kupiłem ze względu na jasną podeszwę - trzeba bardzo często czyścić.
@Letoo Moje ecco na obcasie katowane przez jesień, zimę i wiosnę wytrzymują trzeci rok i pewnie jeszcze trochę dadzą radę. Nubuk, polecam. Zdarłam podeszwę po dwóch latach i to była jedyna naprawa jakich wymagały. Także albo to kwestia szczęścia do modelu albo dbania o buty.
@gali20: ja swoje czyszczę pianką kiwi a potem jadę całe takim jakimś impregnatem do nubuku z ecco. Po takiej operacji wyglądają jak nówki sztuki a mam je chyba z półtora roku.
@Letoo: mój niebieski takie nosi i bardzo sobie je chwali, w tamtym roku kupił takie, w tym roku szukał, szukał i szukał i ostatecznie kupił drugi raz ten sam wzór, moim zdaniem są ok, tylko nie do rurek znaczy do rurek może i by pasowały, ale facet w rurkach to już nie bez względu na buty :D :D :D
@gali20: mój niebieski je pierze w pralce na programie do obuwia,
@Letoo: Mam ja, żona i mamę namówiłem :)
Wszyscy w firmie mają :)
Najlepsze buty jakie kiedykolwiek miałem, niesamowicie wygodne, czuję się w nich jak w papciach.
Sam się przekonasz.

PS. Mam zamiar kupić druga parę, bo nie wiem co zrobię jeśli ta mi się rozwali czy coś.