Wpis z mikrobloga

@FilipChG: ale ja nie wiem czy nie przygotowałam za mało. A nie chcę zaczynać kolejnego tematu, bo wszystko im się pomiesza. @batgirl: Nie podchodzę negatywnie, ja będę jak najbardziej pozytywna. Tylko jak wyleję swoje żale na wykopie w formie bardziej brutalnej to będę cierpliwa i spokojna jutro. To chyba lepsze niż metoda niektórych nauczycieli (wyżywanie się na uczniach za niepowodzenia życiowe)? ;) @klocek_lego: tego też się boję. Licealistów do
@Czekoladowa_: hm, kiedy chodziłem do szkoły, zauwazyłem, ze najlepiej działała surowosc. Nie masz byc mila, ale znowu tez nie chodzi o to bys krzyczała. Kiedy widzisz, ze uczen nic nie robi, podchodzisz, obserwujesz go, wzdychasz nad nim i odchodzisz. Najlepsza kara, bo mieszasz go z błotem, nic nie mowiac, a on nie wie co myslec. Dobre jest tez ponizenie go za to, ze nic nie zrobił, np wysmianiem go. Miałem tak
@mpisz: to na nastepnych zajeciach... :D @batgirl: dam potem znac jak bylo :3 @szczepqs: no wlasnie ide do takiego the best of bests, ale to klasa mat-fiz pelna polibuda guys, wiec nie powinni sie za bardzo wywyzszac jesli chodzi o jezyk angielski :D na praktykach obserwacyjnych nie wydawali sie byc geniuszami jezykowymi
@batgirl: Nie! I nie można zmieniać co chwilę, bo się ludziom we łbach myli!

@klocek_lego: Stary, to są rady bardziej dla nauczyciela, nie dla praktykantki, która ma do zrobienia w tej klasie kilka godzin.

@Czekoladowa_: Żebyś się nie zdziwiła, ludzie kształcący się w tym kierunku najczęściej umieją angielski perfekt ;)