Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mirabelka: Miałam kiedyś nadmierne owlosienie. Poszłam z tym do ginekologa-endokrynologa. Lekarz zalecił badania czy nie mam nadmiaru ktoregoś z hormonów. Okazało się, że mam nadmiar jednego z żeńskich hormonow, który przez nadmiar jest źle interpretowany przez organizm. Lekarz zalecił branie hormonów, owłosienie się zredukowało, może nie tak bardzo jakbym chciała, ale po poł roku juz widziałam różnice. Od tego czasu minęło 2,5 roku owlosienie jest jasniejsze, krótsze i na pewno nie
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania wybierz i zapisz ja do ginekologa endokrynologa, niech jej badania porobi. Kup jej trymer czy maszynke do wlosow, niech skrca. Wyjdz z inicjatywa a nie marudzisz na mirko, ze ona placze bo ja boli. Moze bolec, moze podrazniac, tez nie raz plakalam az zaczelam strzyc.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: hormony na 100%, samo golenie nic nie da skoro ma tak mocne owłosienie, bo będzie szybko odrastać, z resztą sam możesz postawić się w jej sytuacji i ogolić sobie całe ciało xd do lekarza z nią idź bo to nie jest normalne
  • Odpowiedz
  • 2
Przede wszystkim lekarz.
Dodatkowo polecam laserowe usuwanie włosów, na początek te najbardziej męczące okolice ciała. Nie wiem, skąd jesteście, ale w Poznaniu jest salon (yasumi epil), który wykonuje to w całkiem przystępnej cenie. Np. Oba uda - 90zł, obie łydki - 90zł, bikini - 90zł. by był trwały efekt, trzeba być regularnym i na drugie spotkanie umówić się za około miesiąc, potem za trzy, aż w końcu coraz rzadziej i wcale.

Moje
  • Odpowiedz