Wpis z mikrobloga

Próbował ktoś z was kiedyś wywoływać duchy? Wierzycie w takie paranormalne istoty? Ja jak byłam młodsza to mnie korciło użyć tabliczki ouija, ale wiem że to by się źle skończyło. Nawet jakby nic się nie stało, to pewnie bym się doszukiwała jakiś cieni w nocy czy coś. I znowu spanie z zapaloną lampeczką. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ouija
#duchy
#paranormalne
#pytanie
pierozkowyviking - Próbował ktoś z was kiedyś wywoływać duchy? Wierzycie w takie para...

źródło: comment_50YPRi6y6jjl0rxPeEWLLPDkLViuC6uN.jpg

Pobierz
  • 31
@pierozkowyviking: Ja osobiście nie bawię się w takie rzeczy, jestem zdania, że lepiej dmuchać na zimne :D miałem kiedyś czytać książkę Grimoirium Imperium Johna Dee, ale też raczej dałem sobie spokój po przeczytaniu samego wstępu który brzmi tak: Grimoirum Imperium

albo

Księga Starych Duchów

będąca

Księgą Praw i Praktyk Śpiących Umarłych

Poznanych przez Dr. Johna Dee

z prac Abd Al-Hazreda

zawierająca

Zaklinanie Wszelkich Rodzajów Chaotycznych Duchów

Tajemne Pieczęcie i Talizmany

i
  • 18
@pierozkowyviking: mimo, że siedze w okultyzmie, to nie wywolywalem duchow. Dlaczego? Ponieważ to niebezpieczne i bezcelowe tak naprawdę. Są duchy, które 'przyjdą' i postraszą machaniem firankami czy zrzucenim szklanki, są i takie, które mogą skrzywdzić. Nigdy nie wiesz, co się przypałęta, czy to naprawdę, czy siłą podświadomości, która się nastroi podczas seansu. Tym bardziej, że strach też potrafi być niebezpieczny, nie mówiąc o tym, że są byty, które się nim karmią.
@pierozkowyviking: Te osoby z psychiatryka nie panują nad wyobraźnią i tyle :)
Nie wiem czy kojarzysz dom z Amityville, koleś zamordował swoją rodzinę twierdząc, ze głosy mu kazały. Potem się przyznał, że wymyślił bajkę z demonami żeby dostać mniejszy wyrok.

Jakaś rodzina się tam wprowadziła i po krótkim czasie uciekła twierdząc, że w domu słychać było płacz dzieci, trzaski, samoczynne otwieranie się drzwi i okien. Ojciec rodziny zaczął pić i był
@siemankooo: można i tak :D w jakimś horrorze nie pamiętam czy to nie była właśnie obecność tacy prawdziwi łowcy duchów demaskowali takiego gościa co prowadził seanse, że niby duchy, ludzie przychodzili pogadać ze swoimi zmarłymi, a on pod stolikiem miał jakiś mechanizm, że wszystko się ruszało, ale łowcy duchów przyjechali, a razem z nimi ijo ijo bagiety i zgarnęli gościa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fevx: no ja na szczęście nie miałam żadnych zbyt szalonych historii z duchami, ale od znajomych różne dziwne rzeczy słyszałam,np. Koleżanka opowiadała jak matka kupiła drogi zajebisty włochaty dywan, jeszcze w miarę nowy był, budzą się a tam wielkie czarne ślady butów i rąk, a żadnego mężczyzny u nich w domu nie było, a oni tego na sto pro nie #!$%@?. I nie wiadomo kto to był, może taki chory #!$%@?
@pierozkowyviking: sam słyszałem wiele relacji, pewnie niejedne to fake, ale wiele też takich, które mogły być prawdziwe, jal również sam miałem do czynienia z duchami, ale ich nie wywoływałem, były po prostu w danym miejscu.
Tak jak wcześniej koledzy pisali w Twoim temacie o księgach i ochronach... samo czytanie takich ksiąg nie jest niebezpieczne (chcesz pdf'y? czytanie pdf'ow na komputerze demona nie przyzwie :D), gorzej, jeśli rytuały i 'zaklęcia' chciałoby się