Wpis z mikrobloga

@Dpdp: Kurde jednak oni się serio panoszą w Warszawie jakby byli gospodarzami, a to zwyczajne prawdziwe białe murzyny. Chcieli Wielkiej Ukrainy a jak coś to do Polski przyjeżdżają, patologia jakaś.
A jak Polacy w Londynie nalepiają wszędzie wlepki z czerwono-białymi motywami Londynu to dobrze jest?


@Nightwish: Gratuluje kolegom @maniac777 i @no_i_w_ogle gratuluję wykopywania ściemy niczym niepotwierdzonej.

Po drugie motyw syreny nie jest dla Warszawy na wyłączność


@Aryo: Motyw nie jest, ale kurde to jest praktyczny plagiat. Mercedes też nie ma monopolu na gwiazdki, ale ich używać nie można. Podobnie jak loga BMW.....
jednak w 90% wyglada jak ta warszawska.


@Kaczypawlak: Chyba jednak przesadzasz. To inspirowanie sie herbem. Kreska jest nowoczesna. Za mało podobieństw aby miec podstawy do interwencji prawnej.
Znasz jakięs przykłądy pozwania za używanie tego motywu? Bo mozna kupić koszulki z syrenka, fototapety itp.

Poza tym z tego tesktu wynika, że można sobie przerabiac.

http://grafmag.pl/artykuly/wykorzystywanie-symboli-panstwowych-i-terytorialnych-w-celach-komercyjnych/

jak już wyżej wspomniałem, prawo autorskie w przypadku symboli urzędowych nie obowiązuje, więc bezkarnie można zmodyfikować herb
Chyba jednak przesadzasz


@szurszur: Może, ale kurde za dużo w tym oryginału.

Kreska jest nowoczesna.


@szurszur: A reszta to plagiat....

Za mało podobieństw aby miec podstawy do interwencji prawnej.


@szurszur: Coś sporo właśnie.

nasz jakięs przykłądy pozwania za używanie tego motywu? Bo mozna kupić koszulki z syrenka, fototapety itp.


@szurszur: Można, jednak nie w barwach danego kraju( )

jak już wyżej wspomniałem, prawo
@szurszur: Rodowitych warszawiaków coś ogólnie mało jest, mamy od groma słoików, a teraz dosłownie takie ciapate mają tu przyjeżdżać. Mnie to drażni jak cholera, jestem ogólnie z rodziny kresowej, większość moich krewnych wymordowali, przeżyli praktycznie ci, którzy byli na zachód od Bugu, a teraz ta banda przyjeżdża do mojego miasta i te swoje barwy używa na symbolach mojego miasta. Cholera jasna, Lwów nam zajumali, zrobili z niego bantustan, a teraz brudasy
jak ktoś zrobi orła naszego z #!$%@? to już będzie obraza symbolu. A tu widzę dosłownie podobne zjawisko


@Kaczypawlak: Jednak Twoje uprzedzenia do Ukrianców są wieksze niż myslałem skoro takie rzeczy tam widzisz.

Poza tym ten obrazek widnieje na stronie Mazowieckiego Urzedu Wojewodzkiego w Warszawie.
Jednak Twoje uprzedzenia do Ukrianców są wieksze niż myslałem skoro takie rzeczy tam widzisz.


@szurszur: Żydzi mają uczulenie na swastyki, a ja to co gorszy sort?( ͡º ͜ʖ͡º) > Poza tym ten obrazek widnieje Mazowieckiego Urzedu Wojewodzkiego w Warszawie.

@szurszur: Spoko, ten sam Ratusz dofinansował Muzeum Historii Żydów Polski, a tam wyzywają ludzi od antysemitów jak mają inne zdanie niż oni(