Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy good evening mireczki. Musze kupic jakiegos eszluga na gwalt (uk here). Ktos mi bliski mial zawal i czeka w szpitalu na operacje, podobno przez papieroski. Cena nie gra roli (ale bez przesady) i zebym nie musial sie pieprzyc w jakies wymienianie czesci czy uj wie co co 2tyg. Doradzcie HELP
  • 36
@SoapmakerUK: jak to osoba starsza, nie ogarniająca techniki to masz produkty Vype, kupujesz tani jak barszcz zestaw ePen, jedyne co przy tym trzeba robić to co jakiś czas ładować baterię, a wkłady po prostu się wymienia - nie masz ani grzałek ani liquidu, po prostu jeden nabój z wszystkim. nie ma z tego dużej chmury, dymu tyle co z normalnego papierosa.
@beaverr: żeby nie ogarniać "techniki" na poziomie "odkręć, wykręć starą grzałkę, wkręć nową, wlej liquid", to trzeba się było w jakiejś pieprzonej jaskini wychować albo być głęboko upośledzonym.
Wyobraź sobie, że pojemniki z gwintowanym zamknięciem wymyślono przed rokiem 2000, podobnie idea części zamiennych jest trochę starsza niż wprowadzenie informatyki do polskich szkół. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żarty na bok, ale moim zdaniem to jeżeli ktoś potrafi wymienić
@SoapmakerUK: tak seryjnie to masz 2 opcje - tanie, jednorazowe Vype'okształtne syfy (ale bliska osoba raczej wywali to z okna razem z Tobą, to jak jedzenie obiadu przez szybę... 2 budynki dalej) albo coś na wymienne grzałki np Joyetech EGO AIO - nie jest ultradrogi, na codzień uzupełnia się liquid, grzałki wymienia się co 10 dni i jest to raczej banalne. Do tego potrzebujesz liquidu z nikotyną. Są różne moce, jak
@xardas060: ho, ho, ho, #!$%@?, bo co takiego napisałem?
Że ludzie starsi to nie imbecyle i nie wychowali się jaskini?
A co, może uważasz, że twój ojciec czy dziadek nie daliby rady dolać liquidy, geniuszu?

Czy może uważasz za nieakceptowalny mój pogląd, że nie ma sensownych epapierosów, w których NIC nie trzeba by było wymieniać?
Poza tym, jakim "waszym" tagiem do cholery? Zapłaciłeś za niego? Nie? To będę pod nim pisał
  • 0
@waspin Kit Contents:

1 x iStick TC60W body
1 x Melo 2 Tank
3 x Atomizer heads (1 x Ni, 1 x Ti, 1 x EC)
4 x Sealing rings
1 x Silicone ring
1 x USB charging lead
1 x User Manual

To zawartosc zestawu, pomoglem?
@SoapmakerUK: bo czasem totalnie NIKT nie odpisuje, a w kwestiach ogólnych mogę pomóc, bo pewne doświadczenie z e-papierosami jednak mam.

@D4kai: a co, jak starsza osoba, to za głupia, by skorzystać? Przecież my tu nie mówimy o programowaniu, tylko o urządzeniu, które jest o WIELE prostsze w obsłudze, niż samochód sprzed 40 lat.