Wpis z mikrobloga

cierpię na bezsenność. zażyłem już całą tabletkę benzo, ojciec mi teraz dał połówkę zolpidemu, powinienem być już ululany jak małe dziecko, a tu nie. prawdopododobnie mam też wstrząśnienie mózgu. nie pamiętam żebym się wywrócił, ale wszystko na to wskazuje. wybroczyny na ręcę, co mam na głowie to czuję i w sumie nic więcej mi nie dolega poza bezsennością. jaki znacie najmocniejszy środek usypiający? w aptece raczej mi go nie sprzedadzą, ale wiem jak to kupić. #oswiadczenie
  • 23
@SIr_Kakao: @hatterka: @DzieckoBezZycia: do jakiego lekarza? mojego rodzinnego nie chcę obrażać, bo zbyt wiele mu zawdzięczam, ale w tym momencie mam tylko pod ręką opiekę całodobową, wiem, że pracuje tam jeden dobry lekarz, pracuje drugi, w cipkę walony matoł. poza tym ja nie wiem gdzie się to dokładnie znajduje.
@adsz65: piję ten alkohol, ale on na mnie wrażenia nie robi. może gdyby to była wódka, albo coś, to może by mnie uśpiło. gdyby nie moje zakwaszone mięśnie, to bym poszedł nad rzekę. ale raz, że już mam rozwalone palce od lewej nogi, nie boli, a dwa, że nie widzę po zmroku i muszę chodzić z latarką.
psychiatra


@hatterka: znajdź mi go o tej porze, to pójdę. wiem, że działam jak lunatyk, ale wiem też że to mi krzywdy nie zrobi. jak stoję na nogach mimo wypitych kilku piw, zażycia tych dwóch tabletek, wstrząśnienia mózgu, to bym poprosił jakiegoś kibica, żeby mi #!$%@?ł w głowę. może wtedy się uda.