Wpis z mikrobloga

Witam ponownie Mirki,

Chciałem wam przedstawić kolejny projekt, w którym miałem swój udział - mianowicie miałem ostatnio olbrzymią przyjemność współpracować z niekwestionowaną gwiazdą sceny synthwave/dreamwave - artystą bliżej i szerzej znanym jako Timecop1983.

Miałem zaszczyt zająć się stroną techniczną przedsięwzięcia - jako inżynier masteringu byłem odpowiedzialny za ostatnie "szlify" brzmieniowe albumu, który teraz brzmi... cóż... jak poezja (serio, jest cudownie).

Z dumą przyznaję, że (chyba) udało mi się wydobyć z tej muzyki to co w niej najpiękniejsze.

Nowa EPka (dwuczęściowa!) - zatytułowana Lovers to piękna muzyczna opowieść pełna nostalgicznych syntezatorowych brzmień - sprawdzajcie teaser (też mojego autorstwa - ostatnio coś tak lubię dla odmiany podłubać przy wideo i animacji) i zamawiajcie album w przedsprzedaży.

Warto!
Milion na singlu murowany, mogę się założyć! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#synthwave #synthpop #newretrowave #retro #muzyka #muzykaelektroniczna #tworczoscwlasna (mastering i teaser podpadają chyba pod ten tag, co nie? ( ͡ ͜ʖ ͡) ) #produkcjamuzyki #80s #kungfury
donothingclub - Witam ponownie Mirki,

Chciałem wam przedstawić kolejny projekt, w ...
  • 3
@Afterglow: To jest zaledwie 45 sekund z kawałka, który ma ok. 6 minut i 30 sekund - singiel wychodzi już w ten czwartek, wtedy to dopiero padniesz na kolana z wrażenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A co do zajmowania się akurat tym czym się zajmuję - nie ma czego zazdrościć ;) Praca