Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? #patologiazewsi mircy.
Mój brat ma 16 lat i spotykał się z taką rówieśniczką z innego miasta. Po jakimś mniej określonym czasie zaczął zarywać do niej jakiś 24 letni fagas z #!$%@? urwany XD Koleś skończył studia na wydziale wyższego #!$%@? ulicznego, wiadomka sztywniutko. Teraz najlepsze. Debil zaczął komentować jego posty, ubliżać mu i uwaga GROZIĆ #!$%@?! Wiecie, chce się popisać przed tą malolatą #stulejacontent dla mnie hardo. Jako przykładny starszy brat napisałem mu krótką wiadomość z mojego punktu widzenia, siema witam, co ty ćwiczysz i komu grozisz łajzo, wyśmiałem jego wjazdy do nas i pobicie, choć zaznaczyłem że jeśli ma ochotę to zapraszam, choć i tak się to nie zdarzy bo to typowy przykład telezabijaki. Chciałem się tym podzielić ze względu na wiek tego typa, #!$%@?, stary byk 24 lata i wyzywa dzieci po internetach, żeby się przypucować jakiejś gówniarze XD Jakby komuś się nudziło wrzucę profil tej łajzy jako target jakiegoś trololo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 87
@SupremePepe: Na pewno nie budując swojej zajebistości na obrażaniu gówniarzy XD @Elvadom: @bart13: Na szybko spod jej zdjęcia, Łukasz to nasz zawiadiaka, Przemeg mój brat. Pamiętajcie że on ma 16 lat a ten koleś 24 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grożenie #!$%@? rzecz jasna działa się na prywacie, jeśli ktoś będzie bardzo chciał to powiem niech porobi jakieś screeny. Aha, jakby ktoś chciał jakieś pozdrowienia z
robmiejski1946 - @SupremePepe: Na pewno nie budując swojej zajebistości na obrażaniu ...

źródło: comment_gGPGffzTrvUr30suYhpVOqFpYUnuTGfB.jpg

Pobierz