Wpis z mikrobloga

#steam #gry Mówisz że steam jest wygodny bo nie musisz mieć 20 płyt na półce?
To parę lat temu sobie go zainstalowałem bo po zamknięciu RelicOnline nie mogłem grać w Company of Heroes przez neta bez steama, przypisałem sobie pierwszą część wraz z dodatkami do staeama... po latach nieużywania tel platformy chciałem pograć z kumplem w Borderlands 2, chce zainstalować grę a instaluje mi się steam, instaluję go, loguje się i co widzę? Że wszystkie gry Company of Heroes są usunięte z mojej biblioteki... Co jeszcze widzę? Że nie mogę dodać kumpla do znajomych bo steam nie daje mi takiej możliwości- czytam jak to naprawić i wychodzi na to że muszę coś kupić i ściągnąć ze steama żeby odblokować sobie tę możliwość...

Je*ać steama.
  • 19
@ChichyKun I bardzo dobrze, że tak jest. A zniknięcie gier jest dziwne, nie mam pomysłu czemu się tak stało. Jedyne co mi przychodzi do głowy to anulowanie kodu, bo kupiłeś go od słabego sprzedawcy.
@Reality Gry miałem oryginalne pudełkowe a do steama dodałem je tylko dlatego że padły serwery multi.

A to "bardzo dobrze że tak jest" oznacza że powinienem się cieszyć że żeby grać w również pudełkowe Borderlands 2 potrzebuję steama, a żeby dodać tam kumpla jako przyjaciela muszę jeszcze wydać dodatkowy hajs?
@Rewowler_Ocelot: NIe, Company of Heroes nie było pod steama od początku, dopiero po zamknięciu studia Relic steam przejął serwery, trzeba było dodać do steama cd-keya z pudełka i można było pobrać steamowską werjsę CoH dzięki czemu znów można było grać w multi