Wpis z mikrobloga

@Aryo: @xzseba: bo tak sie zastanawiam ile by mi to mniej wiecej czasu zajelo i po jakim czasie gry byłbym wstanie wyframic taka ilosc golda. juz mnie zaczynają te privi #!$%@?ć max, niedzialajace questy z tbc, bugujace sie npcty, bugi na instancjach z vanilli no #!$%@? mac.
@xzseba: Ale no pewne już długo grasz, znasz mechanike, spoty na farme itp.
Ja w sumie zaczynałbym od całkowitego zera, bo z tego co mi wiadomo to sie #!$%@?ę pozmeniało od cata na którym obecnie gram.
@xzseba: #!$%@?, pogram na trialu do 20 lvl potem wklepie kod z kina na miesiac i zobacze. Jak poczuje ze jednak warto #!$%@? na to kase to bede pykał na globcu i pożegnam się z tymi #!$%@? privami raz na zawsze. ;_;
@xzseba: 45 godzin miesięcznie, token ile, 20 euro? Jeśli założymy, że gdyby nie token to byś spędzał w garnizonie dziennie maksymalnie 30 minut, to mamy 30 godzin pracy na tokena za 20 euro, czyli po dzisiejszym kursie... 2,92 zł za godzinę :D
@xzseba: Najpierw musze znalezc jakis złoty srodek miedzy grafika a fpsami, bo na cata na lapku na uber 120fpsow a tutaj coś nie bardzo osiagalne :D
@xzseba: głośno myślę ile warte jest obecnie farmienie (czyli de facto praca) normalnym 1 kontem golda na tokena na Twoim przykładzie, oczywiście są inne dodatkowe zyski z samej gry jako takiej których uwzględnić nie mogę. Nikomu nie bronię no i przecież nikogo nie obrażam w ten sposób, ale imho jeśli ktoś w ten sposób zarabia 20 euro aby móc opłacić grę to lepiej poświęcić ten czas na inną pracę.