Wpis z mikrobloga

91690,46 - 13,61 = 91676,85

Szczerze polecam tę trasę wzdłuż Wisły. Nigdy w życiu nie widziałem sarenki z tak bliskiej odległości. Lis też się trafił.

#bieganie #biegajzwykopem #ruszdupe

Statystyki:

Dystans: 13.61 km
Wertykalnie: 218.7m(↑112.6m/↓106.1m)
Czas: ◷01:19:03
Średnie tempo: 5:48 min/km
Średnia prędkość: 10,33 km/h
Kalorie: 1205 kcal

#sztafeta #ruszwarszawa

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz EdebedE - 91690,46 - 13,61 = 91676,85

Szczerze polecam tę trasę wzdłuż Wisły. Nigdy ...
źródło: comment_NBZcRaAYLFq0P3HOOnQisvRll2iZmzon.jpg
  • 14
@EdebedE być może ale obawiam się że nie zmieni się dużo. Niby podobną rolę miał pełnić most północny ale świeci pustkami. Moim zdaniem podobnie będzie z planowaną przeprawą, która - poza zniszczeniem sporej połaci terenów - nie wniesie wiele dobrego. No, może Modlińska będzie nieco wcześniej zakorkowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EdebedE z mostem Grota był taki problem że jak tylko kończyli jeden pas to zamykali drugi bo im pękał. Teraz trochę się poprawiło bo wszystkie pasy są otwarte co nie zmienia jednak faktu że dzień w dzień tworzą się tam zatory i cały most stoi. Co ciekawe źródłem zatoru są złe oznaczenia zjazdów.

Osobiście most Krasińskiego wisi mi kalafiorem mimo iż prace będą przeprowadzane w moim bezpośrednim sąsiedztwie. Jedyne czego się obawiam
@EdebedE no fakt, przyspieszy to nieco przejazd.

Wracając jednak do głównego wątku - próbowałeś może trasy po przeciwnej stronie Wisły ale na tej samej wysokości? Trafiłem na nią przypadkiem łażąc z wózkiem i mnie zachwyciła. W jedną stronę biegnie praktycznie przy samej wodzie a w drugą szeroką ścieżką wśród drzew. Zaczyna się przy plaży Żoliborz.